Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek újból ismerkedni ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek újból ismerkedni ?

Figyelt kérdés

22éves srác vagyok.

Csendes,tisztelet tudó és visszahuzódó vagyok. Ezen belül "talán" vicces is,de mégis inkább komoly vagyok.

Hosszú távú kapcsolatot szeretnék nem pedig kalandokat.



Nem járok bulikba se.

És az utóbbi kapcsolatom nagyon tönkre tett! Hónapokon át nem ismerkedtem senkivel. Magamba zárkoztam. De kezdek kijutni belőle.

Viszont itt van nem sokára a nyár. Mondjuk egy diszkóban vagy stdandon például hogyan kell leszólitani egy lányt ?

Mivel beszélgethetnék vele férfi ként?


Egyáltalán hol és mikor érdemes csajozni ?

Persze egy olyan stilusú srácnak mint nekem ?


2021. ápr. 10. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

"Csendes,tisztelet tudó és visszahuzódó vagyok. " "Nem járok bulikba se."

Hát akkor online társkeresést tudom ajánlani. Személyesen (buli) nem látok rá sok esélyt.


"De kezdek kijutni belőle."

Akkor még várjál.

2021. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, mi nem leszólítunk csinos nőket, azok nem nekünk valók, mi fura lehetetlen helyzetben jövünk össze fura lányokkal, mert az izgalmas.
2021. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Netes ismerkedést felejtsd el hacsak nem akarod teljesen hazavágni az önbecsülésed. Ami gondolom így sem sok van.

Biztos van valami hobbid, vagy kedvelsz dolgokat. Na akkor azon az úton indulj el, ott találkozhatsz hasonló lányokkal mint te.

Bulikat ne erőltesd ha az nem a te világod, csak kényelmetlen helyzetbe hoznád magad.


De egyébként egy jó tipp, írd be a googleba hogy önismeret. Indulj el valamelyik linken (de ne valami bulvár cikk legyen). Hosszú lesz az út és nehéz.

Van akinek sokat kell tanulni míg igazán boldog lehet.

2021. ápr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, szóval sehogy. :)
2021. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!