Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Arról mi a véleményetek? hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról mi a véleményetek? hogy lányt első randira hívom és azt mondja hogy nem mer eljönni mert fél hogy megerőszakolom. Erre azt azt valaszolom hogy én is pont ettől félek a te esetedben

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 14:17
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
16%

Igazi IQ-harcos csaj: írogat fickókkal, amiben benne van, hogy randira fogják hívni, lám, el is hívják, de nem megy, mert fél az erőszaktól. Oké.

Addig értem, hogy fél - ő tudja, miért, valószínűleg megvan az oka -, de akkor minek ismerkedik?

2021. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
#15 Mi a baj azokkal a válaszokkal, amik fel lettek pontozva? Teljesen korrekt hangnemben, normális valaszok lettek írva, nem hinné ez már a femcel kategória lenne.
2021. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
50%
Ez annyira zavar, miért femcel? Az incel-ben az IN nem azt jelenti, hogy férfi. Az incel egy nemtelen szó. Ez felzaklatja bennem a nyelvtannácit.
2021. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
20 legyőztem A félelmem de a kétségeim megmaradtak
2021. ápr. 9. 16:31
 25/36 A kérdező kommentje:
18 nem tudom vakrandi lesz
2021. ápr. 9. 16:32
 26/36 anonim ***** válasza:
0%

#19: Nőről írtál negatívat. Azt csodáld, hogy nem állítottak be kapásból incelnek.

#22-es: Mióta normális hangnem egy előítélet és másokat alaptalanul butának nevezni? Vagy a tahó ge*cizés szerinted normális hangnem?

Na, erről van szó. Ha egy férfi van szidva az oldalon, akkor egy tahó g*ci 100%-os válasz és van, aki még azt is lemeri írni, hogy NORMÁLIS VÁLASZ.

2021. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

1.Amikor valaszoltam neked, akkor még közel se volt felpontozva a g.cizős valasz.

2. Te egy ilyen válaszra koncentrálsz, de a hetes nő szintén sz.rrá lett pontozva.

2021. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

"Nőről írtál negatívat. Azt csodáld, hogy nem állítottak be kapásból incelnek."


Nem, a kérdezőről írtam negatívat, hogy ha nekem ilyet írna, tudnám, hogy nem érdemes vele találkoznom, mert nyomi.

2021. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%

#27: Amikor én felnéztem először a kérdéshez és amikor válaszoltam, mindkét esetben fel volt pontozva. A többiről nem tehetek. A szelektív látásotokra mindig próbáltok valami választ összerakni.

Írtam a 7-es nőről is. Elég sokat elmond a véleményekről, hogy amikor ez szóba kerül, melyik oldal az, amelyik úgy szórja a válaszát, hogy el sem olvassa, mire válaszol.


#28: Ja, hogy te is a férfinak szóltál be? :D Így már érthető minden.

2021. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
19%

Tényleg, úgy őszintén: Akik naponta itt azt mantrázzák, hogy sokkal több az incel, mint az ugyanolyan kategóriájú nő, ezt mégis mire alapozzák?

Amikor férfiakról írtam negatívat (akár mindről általánosítva is), garantáltan fel lettem pontozva. Amikor nőről írtam negatívat (akár csak érintőlegesen is, akár csak párról), garantáltan le lettem pontozva.

Elmesélnétek, hogyha tényleg annyi incel van az oldalon, akkor miért nem az ő pontozásaik érvényesültek?

2021. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!