Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Arról mi a véleményetek? hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról mi a véleményetek? hogy lányt első randira hívom és azt mondja hogy nem mer eljönni mert fél hogy megerőszakolom. Erre azt azt valaszolom hogy én is pont ettől félek a te esetedben

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 14:17
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Az emberek többsége előítéletekkel küzd így nem meglepő hogy az előítéleteket pontozzák fel
2021. ápr. 9. 15:55
 12/36 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon kreatív név.Tapsz.👏 De itt még mindig több az önsajnáltató incel.
2021. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
0%
Ez mondjuk jogos. Bár, ijesztő, hogy ez az oldalon milyen szinten egyoldalúan megy.
2021. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
7%
#12: Mutass kérlek erről valami statisztikát. Mert, valahogy ma jóval több férfifikázást láttam.
2021. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
#14 Na és honnan mutassak neked statisztikát? Nyílván te is a tapasztalataidra hagyatkozol. Én 8 éveitt vagyok már gyakorin és ugyanaz a Balázska, bombanős, Noren nyomik vannak itt. És ez csak azok akik elkülíthető stílusban irnak vagy kint van nevük. Megannyi van aki a nevét se mutassa.
2021. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
#15: Nem tudom, valahonnét idevágtad, hogy ez így van. Naponta páran, párszor ezt megteszitek. Tök jó, hogy 8 éve vagy itt, pár éve még én is egyetértettem veled és ezt láttam. Aztán maradt az a pár bombabnős meg általad felsorolt emberke, néha 1-1 újjal és ennyi történt férfi oldalon. A női oldalon meg azóta szépen összegyűjt egy elég hasonló szintű tömeg. Nézd meg a pontozásokat is ennél a kérdésnél... Azt mutatja, hogy sok az incel vagy azt, hogy sok az incel kategóriájú nő? Konkrétan a pontozó nők még a valóságot sem képesek elfogadni.
2021. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Na de Most őszintén Oké hogy ő fél hogy megerőszakolom Na de kérdem én én miért nem félhetnék Ugyan ettől? Mi pasik Szende szűzies félénkek már nem is lehetünk?
2021. ápr. 9. 16:05
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora Brünhildával találkozol, akit nem tudsz magadról lelökni?
2021. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és a 7-es válaszom csutkára le van pontozva.
2021. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha félnél attól, hogy a lány megerőszakol, akkor nem hívtad volna el randizni. Szóval ennek így most nincs sok értelme.
2021. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!