Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyenek miért nem nézegetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyenek miért nem nézegetnek inkább online szexoldalakat?

Figyelt kérdés
Online ismerkedem, és már nem először futottam bele abba, hogy a férfi a normális beszélgetés, hogy úgy mondjam udvarlás (már amennyire ez online annak nevezhető) után 2-3 héttel vagy a péniszéről küld képet, vagy jobb esetben olyat amin alsógatyóban van. Majd kérik küldjek én is a testemről. Azonnal tiltom is őket. Komolyan nem értem, az ilyenek miért nem online szexoldalakat nézegetnek inkább?
2021. ápr. 8. 15:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10-es 🤣
2021. ápr. 8. 16:40
 12/21 anonim ***** válasza:
20%

Azért azon is gáz csodálkozni hogy társkeresőző férfiak szexet (is) akarnak. Nyilván sokan csak azt, de jobb helyeken elsősorban társat, akivel aztán természetesen szeretnének szexelni is. Ezen miért vagy fennakadva?

Mert ki kéne várnia a nászéjszakát, vagy mit képzeltek?

2021. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Mi az hogy miért vagyok ezen kiakadva? Szerinted normális az hogy lényegében idegenek találkozás nélkül a testükről küldenek képet? Ha neked normális ez, akkor más az értékrendünk.
2021. ápr. 8. 17:33
 14/21 anonim ***** válasza:
13%
Nők is szoktak. Hidd el.
2021. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%

"Akkor azt ennyi erővel random szexképekre is megtehetné."


Az nem ugyanaz. A random képeket mindeki látja, amit te küldesz, azt a saját kis kacsóddal küldted el, konkrétan neki. Ez annyira intim és annyira meghitt, hogy teljesen más érzés, mint egy mások által már agyonhasznált nyilvános fotó :D

2021. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Miért kérdező egy normális kapcsolatban nem lesz sosem dugás?
2021. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Komolyan szövegértelmezési gondod van? 🤣
2021. ápr. 8. 20:05
 18/21 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, nem a képküldés a normális hanem a szándék!

Amíg nem pöcsszelfit meg ilyeneket küld addig rendben kell legyen, ha szexuális utalás van a dologban akkor is. Hiszen az kell legyen a társkeresés egyik eredménye hogy szex legyen, azt pedig megelőzheti egy szexuális témájú puhatolózás bármelyik nem részéről.

Miért ördögtől való ez neked?

2021. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Fura elferdült értékrended van utolsó. Normális emberek nem beszélnek róla hanem teszik. Vágyölő előre letargyalni ismerkedéskor hogy te mit hogy szeretsz? Tiszta vágyölő és kiábrándító. Élőben bizonyítson mindenki!
2021. ápr. 8. 21:56
 20/21 anonim ***** válasza:
19# Persze én vagyok az "elferdült", ez természetes. Mert ha a pali már célozgat a szexre, vagy félmeztelen képet is küld akkor neked egyből off, és ez a normális. Persze aztán ne csodálkozz ha ezekután tesznek a fejedre!
2021. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!