Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig lehet húzni találkozást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet húzni találkozást egy lánnyal mielőtt barátzónába kerülnék vagy kiábrándulna?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt online, és nagyon jól eltudunk órákat beszélni, de úgy érzem hogy már szeretne találkozni, viszont én még félek,nem vagyok készen rá.

Meddig húzhatom el találkozást mielőtt kiábrándulna belőle a lány?



2021. márc. 22. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Mégis mitől félsz....?
2021. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Régen nem volt barátnőm és elvagyok szokva élő szóban beszélgetéstől félek hogy elrontom vele pedig tényleg nagyon hasonlitunk gondolkozásban értékrendben, pontosabban a félelem inkább hogy egész egyszerüen rég nem volt új ismerettség életemben és félek újtól vmilyen szinten annyira el vagyok szokva a változástól és egy részt a mostani életem is felboríthatja egy szerelem, akarom is meg nem is ,nem tudom , változás félelmetes, de jelenlegi sem jó.
2021. márc. 22. 17:11
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Szobanövény generáció
2021. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezzel nem segítesz
2021. márc. 22. 17:15
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ess túl rajta, aztán meglatod, hogy alakul a randi és hogyan tovább. Nem kell izgulni, csak magadat adni.
2021. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
külső erő nem fog segiteni, egyedül az ha nagy levegőt veszel, lesz ami lesz, elmész és lesz ami lesz. legyél a jelenben.
2021. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2 hetem lehet rá vagy az már kockázatos?
2021. márc. 22. 17:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
velem akár évekig ha tudod tartani az érdeklődést és képes vagy neten keresztül függőséget kialakítani és érzelmileg konfrontálni :D
2021. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
3 alkalom után eldől ez.
2021. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem ismerem a hölgyeményt és a kapcsolatotokat sem, de általában az sosem rossz, ha őszinte vagy, szóval szerintem erről a problémádról beszélj vele, ő tud a legjobban segíteni, ha valaki tud.
2021. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!