Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy már nem tudok beleszeretni egyetlen nőbe sem?

Figyelt kérdés

2x voltam szerelmes életemben és mind a kétszer csalódtam.


Akárhol akármikor ismerkedem egy kiábrándulás van bennem és nem találok olyan nőt akin azt érzem, hogy na őt szeretni tudnám mert van mit benne szeretni(a kinézetén kívül)


Mi a megoldás?

Más is van / volt ilyen helyzetben?



2021. jan. 17. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Miért akarsz tenni bármit is?
2021. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Hát ne szeress bele egy nőbe sem. Ez a megoldás
2021. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Én is így vagyok, kicsit más jellegűen, de én is írtam ki így kérdést. Ugyanezt érzem.

Hát, én egyszerűen élek boldogan és szexelgetek. Nem akarok szerelmet, nem erőltetem a dolgot.

2021. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Tanulj matematikát!
2021. jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Juj utolsó, a hideg is kirázott!
2021. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok és ugyan ezt érzem a fériak iránt, bár nekem szerencsére jó néhány szerelmem volt. De végül a csalódások csak megtették a hatásukat.

Nos két megoldás van, vagy egyedül maradi, vagy mégis keresni valakit.

Én inkább keresek. Csak most már próbálok másképp hozzáállni egy kapcsolathoz.

2021. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerelem nem sok van az ember életében. Olvass utána, a neten is van erről néhány cikk. Max. 2-3 egy életben. Ezért kell nagyon észnél lenni, kinél engedjük szabadjára azt a tüzet a szívünkben, mert ha elszabadul, onnan kezdve már nem mi uraljuk és onnan kezdve 10-20 évre képtelenek leszünk újra erre az érzésre. Én mondjuk ezért nem értem azt, amikor valaki csak úgy elhajít egy szerelmet gyávaságból, mert úgy gondolja, hogy az nem éri meg az áldozatot. Pedig szerintem a szerelem mindig nagy árat kér. Ezért tapasztalják meg olyan kevesen.
2021. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanebben vagyok, nőként. Volt egy pár kapcsolatom. De mind csalódás volt. Az ismerkedések is azok voltak, lelki sebeket hagytak.

Egyszerűen csak azt érzem nincs értelme kinyitni a szívem valakinek és a bizalmat odaadni. Hiába minden próbálkozás. Most el vagyok egyedül. Dolgozom. És aztán el vagyok a hobbijaimmal. Neked is kéne valami ami lefoglal. Én már elengedtem ezt a kapcsolat dolgot. Majd ha jönnie kell akkor tudni fogom és adok esélyt neki.

2021. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Én is ugyan így vagyok. Volt egy 2 éves párkapcsolatom, abban a kapcsolatban nagyon nagyokat és sokat csalódtam. Utána 4 évig nem éreztem semmit senki iránt. Majd az egyetemen megismerkedtem egy fiúval, aki szintén csak játszandozott és amikor engem akart felszedni, akkor láttam, hogy udvarol, flörtölget egy másik lányal is. Azt hitte hogy nem látom, de hát pont úgy fordult, hogy telibe láttam az egészet... Aztán még próbáltam ismerkedni, de az is mind csalódás volt...

Most én is elvagyok a tanulással, később még leakarok rakni egy OKJ-s képzést és vannak hobbijaim. Neked is el kellene kezdeni valamilyen hobbi után nézni, vagy valami újat kirpóbálni.

N

2021. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!