Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire probléma egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire probléma egy párkapcsolatban, ha nagy tapasztalatbeli különbségek vannak a partnerek közt?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok, a húszas éveim kissé szerencsétlenül sikerültek kapcsolatok szempontjából, néhány rövid problémás párkapcsolatom volt,nem mennék bele jobban.Viszont van egy 28 éves lány, már régóta ismerem, közös baráti társaságba jártunk évekkel ezelőtt. Pár napja véletlen összefutottunk, és kiderült, hogy nemrég ért véget a 10 éves kapcsolata. Nagyon jól elbeszélgettünk, kedves volt, úgy érzem lenne esélyem nála.Viszont jelentős különbség van köztünk tapasztalatban, azért 10 évig "használva" volt én meg közel sem vagyok az ő szintjén.Nem tudom próbálkozzak-e nála, vagy keressek fiatalabb lányt.A másik gond, ha ő már gyereket szeretne esetleg, mert benne van a korban, de én még közel sem állok készen rá.

2021. ápr. 6. 18:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,lehet probléma.Általában az,hogy lehet ő megtanulta kezelni a konfliktusokat.Lehet te olyan dolgok miatt fogsz kiakadni,amin a tinik szoktak az első párkapcsolataikban csinàlni,és valószínűleg nála ez szakítóok lesz.Én hasonlóan jártam a párommal,de inkább az együttélést illetően.Én éltem együtt az exemmel 5 évig,páromnak én voltam ilyen szempontból az első.Neki valószínűleg voltak elvárásai/elképzelései,csak sajnos a valóság ettől lènyegesen eltér,ami sok-sok konfliktust szült közöttünk.
2021. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11-es köszi! erre voltam kíváncsi.A többiek kiakadtak a megfogalmazáson, nem volt benne rossz szándék. Ettől sokkal durvábban szoktak ezen az oldalon fogalmazni.
2021. ápr. 6. 19:02
 13/16 anonim ***** válasza:

12#

Most komolyan?Attól fosikázol,hogy többet tud az ágyban?

Mit komplikálod az eletet ilyen feltételezésekkel?Mert ez csak az,míg meg nem kostoljátok egymást.

És ha jo lesz,akkor felesleges volt az aggódás.Ha meg nem megy,akkoris megpróbáltatok.

Ne hagyd ki e miatt!!

2021. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
14%

Keress egy kiéhezett, de legalább elhanyagolt 40+-os MILF-et,aki - remélhetőleg - nem hisztizik be, ha elsőre nem érzel rá, hogy elégítsd ki...


Amúgy a kérdésedre válaszolva: hagynám a csajt a helyedben. 10 évet kiheverni pici idő, és nem biztos, hogy egyből arra vágyik, hogy "használd". Keress fiatalabbat, hamvasabbat és velük szerezz tapasztalatot. Vagy szexchat, ha élénk a fantáziád és el tudod mesélni, mit csinálnál a másikkal.


Vagy marad a MILF, esetleg a pajkos öreg Marika néni az első emeletről. :D


36/F

2021. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
24%
Én nem kezdenék vele, mert nem biztos, hogy ott tart még érzelmileg, hogy ne csak pótlék lehess. Eltelhet 1 év is simán, amire egy ilyen hosszú kapcsolaton tényleg túl van valaki és újra nyitottan tud egy közeledéshez állni.
2021. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kapcsolat függő. Azért egy 10 éves kapcsolatnál simán lehet az is, hogy a végére kihűltek az érzelmek, és akkor kvázi már akkor lezárult benne a dolog amikor szakítottak.


Ezt nem lehet ennyiből megmondani, de ki kell puhatolni.

2021. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!