Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lefeküdnétek így vele, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek így vele, vagy inkább keressek mást?

Figyelt kérdés

Már 2 éve ismerem a srácot, korábban együtt dolgoztunk. Eleinte nem érdekeltem, de közvetlen volt, úgyhogy összebarátkoztunk. Úgy 1 éve megkérdezte, hogy nem lenne-e kedvem randira menni vele, ha sikerülne munkahelyet váltania (aztán jött a covid is). Még sosem volt párkapcsolatom és nem is szexeltem (ő is tudja), ezért hajlottam rá. Elmondtam neki, nem tudom megígérni, hogy lesz ebből párkapcsolat, mert aspergeres vagyok, és különösképp az érzelmi/szociális dolgok nehezen mennek. Ezt meg is értette, viszont az aspergerre úgy tekint, mintha nem is létezne, szerinte a neveltetésem miatt vagyok olyan, amilyen. Aki nem ismerné, az autizmus alá sorolják, tehát valós pszichiátriai probléma.

A szexet mindenképp kipróbálnám vele, mással nem lenne esélyem, mert nagyon esetlen vagyok a szociális kapcsolatokban, és kvázi idegennel nem mernék lefeküdni. Viszont az zavar, hogy az asperger miatt esetleg nem úgy fogok reagálni, ahogy elvárható lenne egy normál embertől, nem jön majd intuitív, mit kell csinálni.

Kérdésem: csak túlparázom, olyan lesz amilyen, és majd élesben rájön a srác, hogy tényleg gáz van nálam? Vagy inkább felejtsem el, és próbáljak olyan pasit találni, aki helyén kezeli az aspergert is?

Elsősorban a szexet próbálnám ki, aztán vagy alakul valami, vagy nem.



2021. márc. 13. 18:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

Ne képzelj problémát kettőtök közé, ha a fiú így is elfogad, de győződj meg róla, hogy tényleg komolyan gondolja-e veled, vagy néhány lefekvés után lelép. Előbb randevúzzatok, sokat beszélgessetek (bármiről, ami eszetekbe jut, hogy megismerjétek egymás véleményét az élet dolgairól). Tartsd vissza magad a lefekvéstől, bármennyire szeretnél. Ő is alaposan megismer Téged, meg Te is őt. Aztán eldöntitek, hogy érdemes-e időt pazarolni egymásra.

Ffi.

2021. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
A szex miatt kár aggódni, ha odafigyelsz arra, amit mond, nem fogod elrontani. Viszont így érzelmek nélkül nagy csodát ne várj, főleg elsőre.
2021. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem ia akar kapcsolatot eleve :D
2021. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%

"nem jön majd intuitív, mit kell csinálni"

Mindenki bénázik eleinte... ösztönök nem tesznek jó szeretővé. Ha aggódsz, számtalan könyvet lehet venni a témában (leginkább angol nyelven, de van magyar is). Ha már elmúltál 20, akkor ezt erősen ajánlom neked. Nézzél fel Amazon-ra, erotika témában (erotikus masszázs, tantrikus szex, ilyesmik)


Arra a kérdésre, hogy lefeküdj-e vele, azt ajánlom, hogy ha szexről van szó, akkor nem, ha szeretkezésről, akkor igen. Nőként az első alkalom nagyon meghatározó lehet, ezért csak olyannal kéne meglépni, akiben megbízol és tudod, hogy odafigyelne rád.

2021. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Első, elég jól ismerjük egymást, kb napi szinten beszélgetünk, mindenféle téma felmerült. Ő pl szeretne gyerekeket, én nem, beszéltünk is róla, úgyhogy előbb-utóbb biztos elválnának az útjaink.

Kettesnek mondanám, hogy valóban nem vagyok belé szerelmes, de nem is vagyok biztos benne, hogy képes lennék szerelemre. A szex viszont már érdekelne.

2021. márc. 13. 19:24
 6/28 anonim ***** válasza:
51%
Ha idővel emiatt elválnának az útjaitok, akkor ne szédítsd a fiút. Neked sem esne jól, ha előre tudva átvernének.
2021. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
4-es nagyon köszi! Sajnos már közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz, az angol megy folyékonyan, úgyhogy utánanézek, ha könyvből is meg lehet tanulni.
2021. márc. 13. 19:37
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg mondhatnád neki nyiltan mit szeretnél nem hiszem ,hogy rosszúl reagálná le ...sőt ha a szex jól sikerülne lehet az érzelmeid is megváltoznának...
2021. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Férfiként mondom, hogy érdemes megpróbálni a szexet, ha már vágysz rá, és ezen agyalsz. Ahogy a 8-as mondta. De én laikus vagyok az aspergerrel kapcsolatban, meg sztem a többség itt.
2021. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nem verek át senkit, ő is tudja, hogy a hosszú távú céljaink mások, és nem fogom meggondolni magam pl a gyerekkérdésről. Én is tudom, hogy ő sem fogja meggondolni magát.

Többieknek is köszi a válaszokat!

2021. márc. 13. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!