Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a probléma, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a probléma, ha nem vonz a tinderes, "randizgatós" társkeresés?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nehéz megtalálni az igazit, és én is érzem, hogy egy kicsit magam ellen dolgozok, de akkor se tudom elképzelni, hogy 3-4 randi után kellően megismerjem egy ember lelkét.


Az egyetlen komolyabb kapcsolatom 1 év(!) ismerettség után alakult ki az adott személlyel, az előtt még meg se fordult a fejemben, hogy valaha párkapcsolatba kerülök vele.


Persze az ilyen szerencse ritka, és párt valahol kell keresni, mert nem valószínű, hogy lesz még egy barátom aki elcsábít. De én idegenkedek az olyan módszerektől ahol eröltetve rohanok át a randikon amíg nem találok valakit aki bejön. (De lehet ezt is én látom rosszul, nem próbáltam még)


Nem társkeresés céljából írok, csak érdekel, hogy reálisak-e az elvárásaim. Mennyi olyan fiatal lehet, akinek hasonlóan több időbe telik a szerelembe esés, és akár még nyitott a kötetlenebb ismerkedésre is megelőzőleg?



2021. márc. 12. 22:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Csak annyit szeretnék megjegyezni, hogy nem valami magas lóra próbálok felszállni. Ha valakinek működik a tinder, annak nagyon örülök, de az én érzelmeim máshogy működnek, és csak érdekel, hogy mennyien vagyunk így
2021. márc. 12. 22:39
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Egyaltalan nem, Tinderen alapból kamusok vannak. Máshol probálj meg ismerkedni.
2021. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Értem. És ha ezzel a módszereddel 40 éves korodra találsz csak megint valakit azt sem bánod?
2021. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Férfiként ugyanezt gondolom


25/F

2021. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Egyébként lehet rólad bármit tudni?
2021. márc. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Tinder egy újabb lehetőség, amivel nyitva hagyhatod a kaput ismerkedésre. Teljesen mindegy hol találsz valakit, rajtad múlik mi történik 3-4 randi után, legyen az tinder, vagy más hely, szintén rajtad múlik tovább keresel, vagy már az elsőt el tudod képzelni hosszú kapcsolatként. Ugyanakkor minel több embert ismersz meg, annál nagyobb az esélye, hogy megtalálod a számodra legmegfelelőbbet, ha több kaput zárva tartasz, rosszabbak az esélyeid. Mindenhol szelektálni szükséges, nekem sikerült életben is megismerni csapnivaló személyiségét, de tinderen is találtam valakit, akivel fantasztikus. Szerintem érdemes nyitott lenni a világra, hiszen akár új barátokat is szerezhetsz.
2021. márc. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Na, most akkor nézz körül,s férfi barátaid, kollégáid, szomszédaid között. Van olyan, akivel látsz reális esélyt az összejövésre? Egyedül őket ismered évek óta, mindenki más új ember lesz, akivel bizony randizgatni kell. Ha egy szórakozóhelyen ismered meg, akkor is, ha az utcán megy oda, akkor is.
2021. márc. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Ugyanez... Kétszer töltöttem le, és 2 napon belül töröltem, annyira személytelen volt.

Mert pl, valakinek jók a képei, de nem fog meg a kisugárzása.

De ha nem jók a fotói, közben meg élőben abszolút megfogna, és én balra húztam?

Rajtam már ez kifogott, hagytam is:D

2021. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi probléma. Normálisan szeretnél ismerkedni.
2021. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!