Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már olyan nővel, aki képes boldog/tartalmas kapcsolatot kialakítani, meg van benne minden, de nem tud hűséges lenni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem csak ilyen nővel tudom elképzelni az életem, nem érdekel, ha csal, én is fogom őt, sosem voltam hűséges.

Még izgalmas is lenne ha a kalandjainkat megoszthatnánk egymásnak.


2021. ápr. 6. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nyitott kapcsolatnak hívják és már előtted jóval feltalálták.
2021. ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, márpedig azért nem, mert a nők ha szeretnek valakit, akkor az számukra a top pasi (rózsaszín köd), emiatt ők nem fognak félre menni, meg sem fordul a fejükben. Ha a férfi nyíltan csalja őket, az fáj nekik nagyon, felőrölheti a szerelmet, de amíg érzelmeik vannak valaki iránt, addig nekik nem okoz örömet mással szexelni.


A prostituáltak nagy része is ezért drogozik meg határolódik el érzelmileg. A nő egy top legjobb ellenkező neműt akar magának, nem minden ellenkező neművel szexelni.


Ha pedig a nő nem szeret (vagyis nem szerelemmel szeret, hanem mint embert, barátot, havert), akkor ritka lesz a boldog, tartalmas kapcsolat, hiszen ebben az esetben a párkapcsolat olyan mint egy üzleti viszony. Lehet jó, mint egy munkahely (mondjuk a vécépucoláshoz képest), de azért mégis jobb lenne be sem járni és dupla fizetést kapni.


Tehát ebben az esetben a te igényed a félrelépésre ellenigényt fog szülni. És a legritkább esetben az lesz az ellenigény, hogy ő is hadd léphessen félre.


Mert egy olyan nő, aki szeret kapcsolaton kívül szexelni, az vagy egyáltalán nem akar kapcsolatot, vagy eltartót, esetleg ha pénze is van, akkor házi csicskást keres. Ha egyiket sem, akkor elvan egyedül a független életével és néha keres valakit akivel kielégíti a társaság iránti vágyát.


Dezsővel eljár operába, Lacival jókat síelnek az Alpokban, Juannal, a jógaoktatóval pedig összejárnak szexelni. István pedig mindig ott van neki jó barátként, akit éjjel kettőkor is felhívhat a lelki bánatával. És persze György, aki már elég terhes a számára, de annyira aranyos, mert ő ajánlja fel rendszeresen, hogy elviszi őt kocsival, megszerel nála ezt-azt, de hát egyre jobban nyomul, pedig elfogadta, hogy ők csak barátok.

2021. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ex barátnőm ilyen volt.

Izgalmas a nyílt kapcsolat, egy igazi érzelmi hullámvasút, de nem mindenki bírja örökké. Én 3 év után belefáradtam. Leírhatatlan izgalom, egyben frusztráló amikor látod h a nőd a legszexibb ruháit veszi fel valaki másnak, és aznap este valaki más fogja megdugni.

Igaz te is megdughatsz valaki mást, de ez nem pont ugyanaz. Főleg ha egy idő után elmegy a kedved az egyéjszakás nőktől, és inkább máshoz van kedved péntek este, de ő bejelenti hogy elmegy randizni. Azért ez volt h rendesen feltüzelt és mikor hazajött jó nagyokat szexeltünk. De elég frusztráló tud lenni ám.

2021. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!