Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a nők (nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők (nagyon sokan)? Ez a kis részlet a filmből kiválóan szemlélteti és sokszor előfordult már velem is ez, és szerintem itt is több férfival.

Figyelt kérdés

[link]


4 perc:00-4:20-ig.


2021. ápr. 5. 22:20
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"Hát azért egy baráti mosoly vagy nézés és egy szenvedélyesebb között lehet látni különbséget . Nyugodtan mosolyogj"


Nem akarok. Nekem amit a nő levág, nem szenvedélyes. Nem ide tartozik, meg nem is vicc, de az életem egyik célja, hogy objektíven ha rám néznek férfiak, egyetlen dolgot vonjanak le 100%-os bizonyossággal: "ez a nő soha nem szop le". Ha ez a semmi mosoly szenvedélyes, akkor ezt sem fogom elsütni. Különben is megkaptam már, hogy túl kedves vagyok, belegondolnak mindent a férfiak.

2021. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
24#, Attól függ hogyan mosolyog. A tekintetből kell kiolvasni, hogy viszonyul a másik emberhez.
2021. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Nekem nem úgy jött le, hogy a férfira mosolygott volna, vagy fel akarta volna hívni magára a figyelmet. Egyszerűen buliban egyedül van (legalább is úgy tűnt a távolabb ülő férfinek), a nő nézelődött (én is kb így szoktam, ha keresek valakit és tömeg van, akár meg is akad a szemem valakin, mert messziről nézem, hogy ő-e). Az ülő férfi azt hiszi, hogy a nő egyedül van, aztán kiderül, hogy nem. Megesik az ilyen fordítva is. :))
2021. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nőként nehogy egyedül menj valahova, és ne is maradj egyedül egy percre sem, mert ezzel aljas módon megtéveszted a mindenben potenciálisan puncit látó egyedeket. Minden nő mellé kísérő kell!
2021. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Minden nő mellé kísérő kell!


Ritka az a nő, aki egyedül jár-kel. 90% még a wcre is a barátnőjével megy.

2021. ápr. 7. 15:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!