Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a nők (nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők (nagyon sokan)? Ez a kis részlet a filmből kiválóan szemlélteti és sokszor előfordult már velem is ez, és szerintem itt is több férfival.

Figyelt kérdés

[link]


4 perc:00-4:20-ig.


2021. ápr. 5. 22:20
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező a nők valós személye mindig ittas állapotban jön ki.
2021. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
84%

"vagy barátkozni akartak velem."


És? Ez miért baj? Egy szórakozóhelyen csak akkor állhat valaki szóba valakivel, ha dugni is akar vele? IStenem!

2021. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

“De ugye előtte mosolygott a másik pasira, aki ott ült.“

A jelenetben egy céges buli van, ha jól vettem ki, tehát munkatársak buliznak egymàssal. Lehet hogy a nő 2 asztalra melózik tőle és jóban vannak. Vagy egy nőnek egy buliban tilos a párján kívül bárkire mosolyogni? Ha én egy haveromat látom egy buliban a kanapén depizni, én is mosolyognék rá és próbálnám feldobni a kedvét, hogy ne legyen olyan búvalbszott. Úgy viselkedtek mintha a mosolygás egyenértékű lenne azzal, hogy pl. az ölébe ül és ott ölelgeti meg puszilgatja. Ha tenyleg ilyen egybitesen gondolkoznak a férfiak akkor mostantól félek bárkire is rámosolyogni, nehogy félreértse. Jézusom...

2021. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Most akkor felvetődik a kérdés, mi az a jelre, amire a pasinak mozdulnia kell, vagy lehet a nő irányába? Ugye ezer meg 1 ilyen kérdés van itt a gykn, hogy na leszólítani nőt buliban, kvzóban, utcán, de csak akkor tedd ha van jel. Mivel a mosolygás, a szemezés nem jel (itt mindenki leírta, hogy az nem az), akkor marad az, ha ledobja neked a bugyit mindenki szeme láttára? Logikusan csak ez lehet biztos jel.
2021. ápr. 6. 15:22
 25/35 anonim ***** válasza:
0%
A nézésnek vannak fajtáji, az a ő úgy nézett rá mint aki most be kapná a péniszét.. Olyan vakok egyesek !
2021. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezentúl nem mosolygok, mert senki farkát nem kívánom bekapni. Fúj.
2021. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

25


Ezt pofázták nekem dühösen az elmebeteg taperolók, hogy én így meg úgy néztem, aztán csodálkoztak, hogy full erővel kaptak tőlem egy ótvaros pofont.

2021. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
26. XDD Hát azért egy baráti mosoly vagy nézés és egy szenvedélyesebb között lehet látni különbséget . Nyugodtan mosolyogj .
2021. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
27. Azok az emberek sok drogot vagy alkoholt vagy mindkettőt nyomtak magukba, azért az megint más.
2021. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
8%

A "kikezdek mindenkivel, mert a mosoly = szex" férfiakat és a "flörtölgetek össze-vissza, hátha összejön pár potyacucc" nőket ugyanabba a darálóba kellene belehajítani, mert mindkettő elvtelen és/vagy gusztustalan.


De értelmes ember nem is jár proletár diszkóba, ahol szól a Diszkó gazdaságos trash-mix és mindenki részeg már 10 óra előtt a sok kommersztől.

2021. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!