Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, az szerintetek gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az szerintetek gáz, ha egy pasi lízingeli a kocsiját és a havi részlet után csak 250 ezer forintja marad?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 1. 11:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Mi a gaz benne?

N25

2017. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
60%
Miért lenne az, nekem lány létemre is volt hiteles kocsim.
2017. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%

Öregem, de sajnállak. Aki kevesli a havi negyed millát annak nyugodtan mondhatod, hogy bármihez hozzäjárulhat ő is.

30/f

2017. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

1. Így is szép pénz marad nálad.

2. A hitel addig nem gáz, amíg van rá fedezet. Ott szokott a probléma lenni, amikor a nyomorba veszik fel a hitelt, és nem bírják fizetni.

2017. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
6%

Gáz, minek vesz olyan kocsit amit nem tud egyben kifizetni?

Főleg ha ennyit keres....

2017. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
12%
elég gáz, én 400at keresek szóval ha te lennél a faszim elég cink hogy többet keres a nőd. mondjuk nem tudom mennyi a havi részlet de gáz hogy nem tudod egyből megvenni.
2017. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
Azt hittem a kérdés provokáció, de a válaszok láttán úgy tűnik, van miről beszélgetni. Talán tisztában vagy vele, hogy valaki 250 ezret sem keres, nemhogy még a törlesztő után annyija maradjon.
2017. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nem egyezik az én értékrendemmel, hogy olyan autót vegyek, ami annyira drága, hogy nem tudom egyben kifizetni. De ettől még másnak lehet ez fontos, emiatt nem ítélkezem. A fizetése meg mindenkinek a magánügye. Ha összeházasodtunk, akkor meg közös ügyünk, amin együtt dolgozunk, kompromisszumokkal.
2017. ápr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Eléggé gáz. A 250-ből zsíros kenyérre alig futja. Hol van hozzá a paprika, paradicsom?
2017. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Azért így veszem, mert a kocsira most van szükségem, nem évek múlva.
2017. ápr. 1. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!