Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, az szerintetek gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az szerintetek gáz, ha egy pasi lízingeli a kocsiját és a havi részlet után csak 250 ezer forintja marad?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 1. 11:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ha most kell az autó, akkor én olyat vennék, amit most ki tudok fizetni. 250-ért is lehet ám autót kapni...


De amúgy nem, nem gáz, amit írsz. Csak továbbra sem látom a racionalitást abban, hogy többet költesz, mint amennyid van. Ez a hozzáállás az, ami ijesztő nekem, nem a pénzösszeg. Én csak annyiért vásárolok, amennyim van, és ha nincs rá, akkor lemondok róla. Még egy áruhitelt sem vennék fel soha, sem lakás, sem diákhitelt nem vettem fel. Inkább végig dolgoztam mellette.

2017. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de ha neadj isten beüt a krach, mit csinálsz?
2017. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Dicsekedni azzal, hogy részletre veszem a kocsimat?
2017. ápr. 1. 16:13
 24/29 anonim ***** válasza:

Dicsekedni azzal, hogy mennyi marad utána :)

A nagyobb többség részletre veszi a kocsiját, nyugodj meg.

2017. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Pesten minek neked auto am?😂
2017. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A kérdés nyílvánvaló provokáció. Arra megy ki a játék hogy azokat felhúzza aki mondjuk összesen keres havi 200 et. Vagy amolyan felhívás a lotyóknak hogy nekem van pénzem.gyertek! :D
2017. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
😁 Ez most komoly? Nem gáz. Tudod te h az emberek nagy többségének ennél jóval jóval kevesebb marad miután befizetett minden befizetni valót?
2017. ápr. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
izé... most dicsekedni jöttél?
2017. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Okés, utolsó voltam... nem olvastam el mindent...
2017. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!