Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők olyanokat várnak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők olyanokat várnak el amikről a férfiak nem tehetnek, viszont a férfiak olyanokat várnak el a nöktől amikről tehetnek?

Figyelt kérdés

Mit vár el egy férfi a nőtől.. ne legyen kövér (le lehet fogyni), legyen házias (meg lehet tanuló főzni), ne legyen hisztis (lehet ellene tenni)

És mit várnak el a nők legyen magas (lábat növeszteni nehéz), ne legyen kicsi mérete (ezek a műtétek nem szoktak sikeresek lenni), bírja hosszú ideig (ezen lehet változatni de sokszor sajnos semmilyen kezeléssel nem lehet megoldani, lehet olvadni korai magömlés fórumot)


2021. márc. 31. 11:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
12%
hogy besértődtek a mancikák :D
2021. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan a fozes ekkora hisztit kelt ma a nokben? Mit esztek, fuvet?
2021. ápr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen főzök a páromnak ha nem várja el és néha ő is főz nekem. 🤷‍♀️
2021. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
74%
en vagy rendelek vagy a pasim foz ram. es ezen nem is tervezek valtoztatni, hiaba kap agyergorcsot nehany frusztralt gyoker.
2021. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
70%

Én a munkahelyemen eszek főtt ételt, így nincs rá igényem, hogy otthon is azt egyek. Ha mégis, vagy rendelek, vagy néhány hetente egyszer főzök valamit.

Ha a főzés oda-vissza működik, tehát nem nekem kell háziasnak lennem, hanem alap, hogy egyszer én, egyszer a párom, akkor főzök, de ez is csak egy kötelező dolog a számomra, mint a WC takarítás, vagy a porszívózás. Semmivel több pozitív érzést nem vált ki belőlem, sőt, míg előbbiek után rend és tisztaság van, utóbbit még egy rendrakó és takarító fázis kell kövesse, így még macerásabb mint a többi házimunka.

2021. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

"en vagy rendelek vagy a pasim foz ram. es ezen nem is tervezek valtoztatni, hiaba kap agyergorcsot nehany frusztralt gyoker"



Koszonjuk ciganylany. A stilusoddal a komyhaba sem vagy valo. Max a szoliba

2021. ápr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Nagyszeru anyukak lesztek, pasik fonyeremenye....
2021. ápr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
90%

#27

Igen, mert az itteni férfiak mind nagyszerű apák lesznek és a nők főnyereményei. Az nem merült fel benned, hogy nem minden nő szeretne gyereket, illetve egy értelmes nő nem a férfiaknak szeretne megfelelni, hanem saját magának?

2021. ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
18%
Ne rinyaljatok normalis pasi utan, ha ti sem vagytok normalis nok. Ennyi.
2021. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

#29

Én sehol se "rinyáltam", a páromat is megtaláltam, szóval nem értem, mit sértődsz meg. Azért, mert a nők nem a te értékrended szerint élnek? :)

2021. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!