Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők olyanokat várnak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők olyanokat várnak el amikről a férfiak nem tehetnek, viszont a férfiak olyanokat várnak el a nöktől amikről tehetnek?

Figyelt kérdés

Mit vár el egy férfi a nőtől.. ne legyen kövér (le lehet fogyni), legyen házias (meg lehet tanuló főzni), ne legyen hisztis (lehet ellene tenni)

És mit várnak el a nők legyen magas (lábat növeszteni nehéz), ne legyen kicsi mérete (ezek a műtétek nem szoktak sikeresek lenni), bírja hosszú ideig (ezen lehet változatni de sokszor sajnos semmilyen kezeléssel nem lehet megoldani, lehet olvadni korai magömlés fórumot)


2021. márc. 31. 11:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
2%
Mondjuk nem elvárás semelyik sem, de illik tudni egy nőnek, ezen felül bármely feladatot eltudom magamnak látni nem szorulok rá, a nő sem egy házi cseléd de nyilván nem mindenki ugyan azt keresi, pedig én indián vagyok.
2021. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
77%
#12, szerintem illik tudni bmelyiket egy felnőtt embernek, nemtől függetlenül.
2021. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
68%

ezeket a hulyesegeket amugy honnan szedted?


amit a nok elvarnak a ferfiaktol:

- ne legyen kover: lehet tenni ellene

- legyen torodo, erdeklodo es kedves: szinten lehet erte tenni

- legyen normalis egzisztenciaja es ne az anyja tartsa el: szinten lehet erte tenni

- figyeljen rank szex kozben, MERETTOL FUGGETLENUL, mert az nem szamit (szelsosegektol eltekintve): szinten lehet erte tenni. ugyanugy ahogy a korai magomles ellen is, csak gondolom, lusta vagy ra. de bocs mar, hogy nem akarok 3 perces meneteket.


en speciel egyetlen dolgot varok csak el, ami ellen nem tud tenni, megpedig azt, hogy legyen magas, mert en is az vagyok. az pedig nem fog meghatni, hogy ez adottsag es nem lehet rajta valtoztatni, attol meg nem fogok osszejonni egy vallamig ero ferfival. hiaba hisztiztek ezen.


szoval ebredj fel az alomvilagodbol, te torpe kispocsu gyortuzelo, es ha mar igy elbant veled az elet, legalabb dolgozz azokon, amiket fent leirtam es lehet rajtuk valtoztatni, mert azzal, hogy telefrocsogod a forumot a frusztralt kerdeseiddel, nem leszel vonzobb egy no szemeben sem.

2021. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
29%
Ezzel a stílussal aztán biztos kelendő vagy a pasiknál utolsó, pedig jókat írsz...
2021. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
77%
Csóróság = Lehet valtoztatni
2021. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Sunshinedoll ***** válasza:
70%

Kifogás mindenre van.

És ha én nem tudok főzni mert nincs se kezem se lábam? És ezért vagyok kövér is?

2021. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
87%

Ennyi erővel lehet fejleszteni a kommunikációs készséget és a humort, sőt, bármikor képezheted magad hogy egy jól fizető munkád legyen.

Ezzel szemben a nőnek, legyen akárhány éves mindig maximum 25 évesnek kell tűnnie, mert az öregebb nőktől sírógörcsöt kaptok, márpedig a korán az ember nem változtathat. Vagy ott van pl a magasság; a túl magas nőket ti ugyanúgy visszataszítónak találjátok, mint ahogy a nők az alacsony férfiakat. Ezt ne felejtsd el.


Hülye felvetés.

2021. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, a magasság miért baj, mármint az látszik az emberen. Alacsony nők sem tetszenek mindenkinek, a hosszú női láb tényleg szexi. De akinek nem kell alacsony nő, az le sem szólít engem. Aminek én örülök.


Ellenben ha valaki házias nőt keres, és összeköltözés után nyögi ki, hogy ő amúgy nem eszik, ha nincs elé kiszedve, akkor elpazaroltál egy csomó időt.

2021. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
72%

Főzős csoportokban vagy blogokban kell ismerkedni, meg rendrakós (konmari) csoportokban. Vagy keress tisztaságmániás OCD-st, akinek főzés a hobbija, de mellette úgy néz ki, mintha fényevő volna, és egyébként zen buddhista is (vagy xanax-függő).

Na, most erre ne mondd, hogy lehetetlen...;) :)

2021. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
63%
Férfiból olyat "rendelnék", mint a #13, ez szerintem sem megugorhatatlan. (#19 voltam)
2021. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!