Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyanokat kérdeznék, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanokat kérdeznék, aki úgy ismerte meg a mostani párját, hogy az egyik fél foglalt volt. Hogy jötettek mégis össze? Mennyit vártatok rá?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert én most sajnos egy ilyen helyzetben vagyok. Megismertem egy fiút, akivel úgy tűnik, nagyon jól megértjük egymást, az első perctől kezdve mindketten érezzük, hogy ez nem egy szipmla bartáság kezdete, ami alakul köztünk. Olyan, mintha a lelki társamat találtam volna meg benne és már ezer éve ismerném. Nem sokszor találkoztunk eddig, viszont a beszélgetéseink annyira tartalmasak voltak, szinte az egész életét elmesélte, még a legszemélyesebb részeket is, és irányomban is ugyanilyen nyitott és érdeklődő volt. Egyszóval, úgy néz ki, nagyon tetszünk egymásnak, és talán meg is próbálhatnánk együtt, viszont van egy hatalmas probléma: neki barátnője van. Ehhez tudni kell, hogy a lány 8 évvel idősebb nála,mesélt is róla nekem, tehát nem tabu téma ő sem köztünk, és tudom, hogy jól megvannak egyelőre. Nekem nem is célom szétválasztani őket, bár nagyon fáj, el is engedem őt, és belátom, hogy nem sok esélyünk van egy közös jövőre, mégis, egy kis hang a fejemben azt mondja, ne adjam fel teljesen, és várjak rá, hátha a nagy korkülönbség és más nehézségek, amikről mesélt nekem, előbb-utóbb szabaddá teszik az utamat hozzá. Én képes lennék várni is rá, mert nagyon sokat jelent nekem, de nem tudom, van-e ennek valami realitása, vagy csak ezzel ámítom magam. Köszönöm a tanácsokat, a segítséget!
2020. máj. 18. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Légy tudatában annak, hogy ha valaki pár mellet ezt csinálja akkor esélyes, hogy melletted is ez lenne a forgatókönyv ha probléma merül fel. Ha ez kell akkor ez nincs ezzel gond csak utólag ne legyen sírás emiatt.
2020. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha jól megvannak, akkor kár reménykedned.

Engem 2x "szedtek el" más mellől, de csak azért tudták megtenni, mert már amúgy is tönkre volt menve a kapcsolat. De akkor sem rohantam azonnal a másik karjába, hanem időt szántam rá, hogy megismerjem, aki felkeltette az érdeklődésem.

De ha ők jól megvannak, akkor hagyd a fenébe, mert max szeretőnek leszel jó.

2020. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit az egyes ír.

Grátisz gondolat: az élet szépsége. Valakinek 2 is jutna, valakinek egy sem. 🙃

2020. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a férjemmel úgy ismerkedtünk meg, hogy nekem volt valakim. Nem sokáig. Az, hogy ha esetleg a pasi nagyon sokáig húzza az időt, nem hajlandó határozott lépést tenni se feléd se a barátnője felé, hanem csak így lébecol kettőtök között, az szerintem nem egy jó jel, és a személyiségére vonatkozóan is árulkodó. Ha viszont határozottan képes döntést hozni és ahhoz tartani magát, akkor nem feltétlenül reménytelen a helyzet, de én nem várnék erre hónapokat, mert akkor igazuk van a többieknek, max szeretői státuszban reménykedhetnél.

Szerintem a legjobb megoldás ilyenkor az őszinteség, elmondod neki, hogy érzel, és hogy nem akarod szétszedni a kapcsolatát, szóval te visszavonulnál és ha lehet, ne keressen ő sem, csak ha úgy gondolja, hogy inkább veled szeretne lenni. Ezzel te is teljesen korrekt vagy és neki is megadod a lehetőséget, hogy döntsön, egyértelmű információk alapján.

2020. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam egy tök hasonló helyzetben. Tetszett egy srác, barátok voltunk, egy közösségbe jártunk, de volt barátnője, akivel szemlátomást nagyon jól kijöttek.


Igazából az a helyzet, hogy ha ti összejönnétek, azzal mindenki szívna. A csaj nyilván teljesen összetörne, akár egy egész életre is, a megcsalás nagyon durva sebeket tud ejteni. A pasinak lelkiismeret-furdalása lenne az egész szituációban, mert ez egy elég kemény döntéshelyzet (ha meg nincs, és ebbe simán belemegy, nem ő a te embered). Neked meg lelkiismeret-furdalásod lenne, mert tönkretettél egy jól működő kapcsolatot, és retteghetnél amiatt, hogy ha érted megteszi ezt a srác, akkor lehet, hogy veled is meg fogja. Sőt, lehet, hogy pár hónap után úgy dönt, hogy visszamegy a barátnőhöz, mert hát mégiscsak az emlékek, meg az idő, meg a közös szálak...


Tudom, hogy mondani nagyon könnyű, de az lesz a legjobb, ha ezt elengeded. Baromira fog fájni, de hosszú távon megéri majd.

Az én sztorimnak az lett a vége, hogy utólag rájöttem, hogy a mély beszélgetések ellenére az életmódunk és az életcéljaink baromira nem egyeztek a sráccal, sőt, engem néhány dolog egyenesen kicsinált volna. Ők most házasok a lánnyal, és örülök neki, hogy meg tudják adni egymásnak, amit elképzeltek, és én is találtam olyat, akivel jobban összeillek. Örülök nekik is, és magamnak is. Szóval lesz ez még jobb is!

2020. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem többen félreértettétek a kérdezőt, mikor egy esetleges megcsalást vizionáltok a történetbe. Nekem a leírás alapján az jött le, hogy egy ilyenben a kérdező sem lenne benne. Szerintem a kérdés inkább arra irányul, hogy ha valakik úgy ismerték meg egymást, hogy az egyik fél éppen kapcsolatban volt, akkor ha ez a kapcsolat véget ér (a másik féltől = a kérdezőtől függetlenül), akkor később az addigi ismerősi/baráti viszony mikor és hogyan fordult át egy új szerelembe, új kapcsolatba. Én tehát a kérdést így értelmeztem, erre azonban sajnos nem tudom a választ.
2020. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!