Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy viselitek, hogy életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselitek, hogy életetek szerelme foglalt?

Figyelt kérdés

2020. febr. 6. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Tulelem
2020. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Van nagyobb bajom is.
2020. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha foglalt, akkor nem életed szerelme. A beteljesületlen szerelem inkább csak vágy, ábrándozás. Nálam legalábbis messze mást jelent az igazi szerelem.
2020. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Nincs ilyen, h életem szerelme. Sok emberbe bele lehet szeretni.
2020. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Elég nehezen. Próbálok nem gondolni arra, vajon mit csinálhatnak most... Pocsék érzés.
2020. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Már elfogadtam. Tulajdonképp a csajszi se járt sokkal jobban, mert össze-vissza csalja. Ha nekik ez kell, csak tessék! Tisztes távolságból amúgy is vonzóbb.
2020. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Pocsékul. Tereld el a gondolataidat akármivel, leszámítva az ivást meg a drogot. Ismerkedj másokkal, randizz aktívan, legalább arra az időre elfelejted.

Sajnos az idő e legjobb orvosság, de az hosszú...


Attól, hogy sokakat meg lehet szeretni, miért ne lehetne olyan fogalom, hogy életünk szerelme. Van olyan, hogy pl. elveszünk valakit, család, stb. de nem vagyunk képesek úgy szeretni, mint azt, aki életünk szerelme volt. Ez persze elmúlhat, de ettől még emlékszünk rá, hogy milyen volt.


Én is voltam így, már nem vagyok belé szerelmes, rosszat nem tennék neki, de ha tőlem függetlenül rossz érné, valahogy nem tudna nagyon érdekelni. Viszont félek, hogy senkit srm fogok tudni úgy szeretni, mint anno az illetőt.

2020. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Lexarom, már az autómat szerelem. :D
2020. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Leszarom, mivel akkor is visszautasított, mikor szingli voltam, lel 😎
2020. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Ennél már csak az rosszabb, hogy nem foglalt, de nem szeretne kapcsolatot.
2020. febr. 7. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!