Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fekete srácok exei, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete srácok exei, ti hogyan viselitek?

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedsz egy sráccal, de az lelép/lekoptat, amint megtudja, hogy volt színesbőrű pasid?


Vagy amikor akar valami extrát, te elutasítod, mire a fejedhez vágja, hogy bezzeg a fekának biztos megtetted.



2019. okt. 26. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Hát minek volt fekete csávód... te hibád.
2019. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem fordult még elő ilyen, mert nem kezdek ostoba rassztista barmokkal. Ez az élet más területein is hasznos.
2019. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem jó neki a törödés/izgalmat kereset
2019. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
Magyar fütyi nem volt jó?
2019. okt. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

A fekete srác itt született, vagy migrált? Az a baj, ha itt született, akkor jelenleg nincsenek olyan plakátok, amik megmondják mit gondoljak erről.

De várj, megnézem a híradót, hátha az segít..

Majd jelentkezem :)

2019. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Budapest, Debrecen, Szeged nő lakosságának a felét leírod ezzel, mert ezekben a városokban már annyi a néger (férfi), hogy mindegyik már végigment rengeteg magyar nőn. A nők egyszerűen eltitkolják ezt.
2019. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem kezdtem volna soha rasszista senkiháziakkal. Félig fekete, félig magyar párom volt évekig. Itt született, itt szocializálódott, de a bőre elég sötét, és semmi fehér arcvonása nincs. Kiemelkedően okos, és rendes, kedves.

A jelenlegi párom (aki már a vőlegényem) teljesen fehér, magyar.

Undorítóak az ilyen alakok, akik rögtön azzal jönnek, hogy a magyar miért nem volt jó meg stb., vagy akik úgy kezelik az ilyet, mint valami mocskos titkot, ami egy ócska ronggyá teszi a nőt. Miért is? Egyszerűen udvarolt, és megszerettem őt. Békével váltunk el, de már a múlté a dolog, és a jelenlegi páromat szeretem, és őt gondolom az "igazinak". De ettől még tisztelem az exemet, és soha nem tudnék emberszámba venni egy olyat, akinek baja van a bőrszínével, és úgy interpretálná a volt kapcsolatomat, hogy "átment rajtam"/"kezelgetett" egy feka, meg hasonlók.

2019. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

"Az üzenet küldője: Proper Technique

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 13:26

Az üzenet előzménye: A kérdésre írt válasz: Fekete srácok exei, ti hogyan viselitek?

"Nem kezdtem volna soha rasszista senkiháziakkal. Félig fekete, félig magyar párom volt évekig. Itt született, itt szocializálódott, de a bőre elég..."

Az üzenet szövege: Gáz vagy."


Ja, igaz, gáz vagyok, inkább be kellene ismernem, hogy nem létezett a több éves kapcsolatom egy teljesen normális sráccal, igazából csak az alantas ösztöneimnek köszönhetően használgatott egy feka, és ennyi. :D

2019. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hol vannak a válaszok???
2019. okt. 26. 15:28
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as, ez a hegyi troll már engem is idegesített privátban, le se sza.rd :D
2019. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!