Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a férfiak mindig többet?

Figyelt kérdés

Én nem értem, hogy ha egy pasinál elfogadott, hogy nem akar csak szexkapcsolatot, akkor nőknél miért nem?

37 éves vagyok és akárhányszor alakulóban van valami, mindig jelzem tiszteséggel, hogy nekem többre nincs igényem. Lehet hosszútávú, de ne komoly. És mindig nagyon boldogan belemennek, majd egy-két szex után már erőszakoskodnak. És mindig én leszek a szemét a végén.

Már terveznek, közös program, vacsi, ilyenek. És ha nemet mondok már megy az, hogy milyen vagyok és ha végül ezért elválnak útjaink még meg is kapom, hogy nem csoda hogy ....és itt lehet válogatni

-hogy nincs normális kapcsolatom

-hogy nincs gyerekem

-hogy egyedül fogok maradni


De én erre is vágyok. Nem értem, én vagyok csak béna, vagy valóban a férfiak női lelkek?


2021. márc. 29. 22:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem erős önállo magabiztos ffiakat fogsz ki, akik simán elvannak egyedul is.

Hanem életképteleneket.

2021. márc. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Keress házas pasikat. Etikátlan de az biztos hogy soha nem akarnak többet. ;D
2021. márc. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem akarnék többet.
2021. márc. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Lehet hosszútávú, de ne komoly." Es miert nem?


Amugy meg mashol az a bajotok, hogy a pasik csak dugni akarnak🤷 ezek szerint megsem.


Lehet konkretabbnak kell lenned. De ha megvolt az alkalmi es elitasitod a kozeledeset, miett baj az neked? Miert edekel ha elvaltok? Vagy megis komolyat kakarsz? Mert ha en korrekt voltam, elmondtam mit szeretnek, es o balhezik az mar nem az en dolgom.

2021. márc. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kb 20-33 év körüli férfiakkal kellene csinálnod, na ők biztos nem akarnak tőled semmi komolyat. Az a baj, hogy gondolom 35-45 körüli férfiakkal csinálod és hát ott valóban többen terveznek veled, mert a korosztályuk vagy, jobban el tudják képzelni veled a komolyat. Ismerkedj fiatal férfiakkal. Hidd el egy 25 vagy 30 éves nem fog komolyat akarni tőled.
2021. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Sajnos minden volt.

Még a negyvesek lazábbak

Volt 28,32

Volt kapcsolatban, szakított

Volt házas, 3 évig járt a nyakamra

Sztem elég egyértelmű, hogy együtt sem alszunk

2021. márc. 30. 12:28
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem az a gyanúm, hogy arról van itt szó, hogy a legtöbb embernek az kell, ami nincs. Bizonyára hozzá vannak szokva, hogy a nők többsége írogat, teper, romantikus programokat szeretne, ajándékot, stb, aztán meglepődnek, hogy te még csak együtt aludni sem akarsz, valószínűleg ez felkelti a vadászösztönüket.
2021. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
44%

Vadaszoszton...lol


Nem lehet, hogy a ferfiak tobbsege megsem olyan allat, mint amit a nok gondolnak?

2021. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%

16. Túl szép vagy és nem elég jó pasikat szedsz össze. Egy férfiből ez könnyen kiváltja az elköteleződési vágyat, ha úgy érzi egy tőle jobb nőt dobott mellé az élet.


Olyan macsó, playboy életet élő menőcsávókkal kellene ismerkedned, akik nem gondolnák, hogy te jobb nő vagy nőben, mint amilyen jó pasik ők pasiban.

2021. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
58%
Ez mekkora xd tul jo no, es meg egy kepet nem lat rola xd
2021. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!