Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferfiak tényleg mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak tényleg mindig többet akarnak?

Figyelt kérdés
Megismertem egy ferfit pár hónapja, akivel egyre barátibb a viszonyunk. A barataim reakciója az, hogy egy férfi nem akar nőkkel baratkozni, csak ha akar valamit. Ez tenyleg így van? Idősebb nalam, felesége is van, nem igazán szeretnek félreértést.
2017. máj. 24. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek többségében többet akarnak. De lehet kivétel.
2017. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne barát? nekem is van számos nő barátom, s ebből semmi gond nincsen.


40/F

2017. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Igazuk van a barataidnak, az a nos ferfi meg fog dugni, ha hagyod. Semmi mas szandeka nincs veled. Majd hulye lenne kiahagyni, amikor szo szerint felkinalod magad. Hazas emberrel nem flortolunk, nem is baratkozunk. Ez normalis embereknel alap.
2017. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi kettes a válaszod :) Utolsó, nem értem miért kell rosszindulatúnak lenni. Ha egy nő beszelget valakivel es jól érzi magát valaki társaságában, akkor evidens, hogy le is fekszik vele? Pont azert tettem fel a kerdest, mert nem akarok csalódni, hogy o mast akar tőlem.
2017. máj. 24. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha teljesen elzárkózol az elöl, hogy ilyen akár csak az eszébe jusson, egyértelmű jeleket küldesz, hogy csak barát, ha esetleg mégis megfordul más a fejében, kellően intelligens kell, hogy vegye a lapot.


Kettőn áll a vásár, ha nem vagy benne, nem lesz semmi.


De valóban lehet csak barát is, a munkahelyről több nekem is van, és semmi mást nem látunk bele


N

2017. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szűk mezsdjén táncol, aki férfi- nő barátságot tart fenn...nekem van nő " barátom", de néha úgy érzem, időzített bomba ez a helyzet, pedig mindketten boldog párkapcsolatban élünk...a barátaidnak vszínűleg igaza van;-)
2017. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozom, eddigi életem folyamán hány pasi barátom nem akart megdugni, vagy legalább nem tett ráutaló magatartást.. Megvan: 0.


Jelenleg is volt rá példa, kollégáim között is flörtölnek olyanok is,akik egyébként kapcsolatban vannak.


Amúgy meg egy idő után megtanulod kezelni ezeket: én pl egyikükkel sem feküdtem le, de még csak nem is kavartam. Szerintem egy férfi-női haverságban főleg a nőnek kell meghúzni a határokat, és akkor megmaradhat a barátság is. Ez van, ez alapjában véve mindig is különbség lesz egy férfi-női barátságban, mint egy azonos neműben: működni működik, csak máshogy kell picit viselkedni, mert mégsem ugyanaz.


Ja, és másik tapasztalatom, hogy igen, jellemzően a nők inkább barátkoznak férfiakkal hátsó szándék nélkül, bariságból, mint férfiak nőkkel ( nekik ott vannak a haverok, nem feltétlenül egy nővel akarnak majd nagy cimbik lenni...)

26N

2017. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ha barátkozni akar,arra ott vannak a haverok,akikkel elmehet sörözni,meccsre,etc.A többi,mondjuk hogy ,,Helló!Milyen proci kell gépedbe???",csak ilyen ismerkedések,amik mögött azért ott az a pici hátsó szándék is.
2017. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!