Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak a férfiak (még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a férfiak (még a kövérek is) kifejezetten vékony lányt?

Figyelt kérdés

Most is láttam egy ilyen kérdést, hogy egy kövér férfi kiírta, hogy van-e esélye, hogy vékony barátnője legyen és sok ilyen hasonló kérdést látok.

Oké, érthető, hogy a karcsú a szexi, de miért a vékony kell, akinek pálcikalába van és kilátszik a bordája? Miért nem a sportos alakra vágynak, vagy az átlagosan jó alakúra?

Nem értem ezt a vékony mániát, szerintem egy egészségesen sportos, formás lány sokkal vonzóbb


[link]


[link]


2017. máj. 11. 10:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Napi intellektuális kérdés. Nyilván vékony alatt nem az anorexiásat értik...
2017. máj. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1.: akkor mit? Nekem nagyon úgy tűnik, hogy azt értik
2017. máj. 11. 10:49
 3/21 anonim ***** válasza:
46%

hát ebből a 2 linkelt csajból egyik se jön be...

mindenki maga dönt, hogy milyen csajt akar maga mellé

nekem pl pont a teltebb, husisabb lányok jönnek be, holott én jóval vékonyabb alkat vagyok...

mind külsőre és belsőre is vannak igények, mindenki maga szabja meg mire vágyik!

neked látod a sportosabb jön be :) másoknak meg más :)


24F

2017. máj. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%
Általánosítasz. Nekem például elsősorban a normál és a telt alkatú nők tetszenek.
2017. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%

Az én környezetemben a vékony jelzőt az ilyesmi testalkatúakra használják: [link]

Aki ennél vékonyabb, az már gusztustalanul sovány. Nagyon kevés férfi ismerősöm szereti a nagyon sovány nőket.


[link]

Ez már a legtöbbek szerint túl sovány kategória. De ezek csak az én tapasztalataim. Attól még kétlem, hogy az első általad linkelt képen található nőt túl sokan vonzónak találnák.

2017. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ne te mondd meg, hogy másnak mi tetszen. A vékony nem egyenlő a sovánnyal vagy az anorexiással, nem is értem miért gondolod, hogy az jön be mindenkinek. Én a 160 cm-hez vagyok 50 kg, de marhára nem vagyok sovány és jobban is nézek ki, mint a linkelt képeken lévő lányok, akiken sehogy se áll még a fürdőruha se. De gondolom számodra én már anorexiás, bulémiás és betegesen sovány vagyok, csak azért, mert te nem ilyen vagy. A kövérek folyton azon problémáznak, hogy nem tetszenek a férfiaknak, csak a vékoynak. De miért nem fogytok le akkor? Bemesélhetitek magatoknak, hogy jó így nektek, de ha tényleg jó lenne, akkor nem írálnátok ki ennyi kérdést gyözködve mindenkit, hgoy az a normális, amit ti képviseltek
2017. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6.: Mi van? :D fel tettem egy kérdést, ne itt agresszívkodj
2017. máj. 11. 11:11
 8/21 A kérdező kommentje:

6.: egyébként ez a kérdés "ihletett meg"

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Sehol nem írtam, hogy én kövér lennék, vagy ne találnék párt, ezt sem értem, miből szűrted le, átlagos alkat vagyok és párkapcsolatban élek. Egyszerűen megfigyeltem, hogy sokan kifejezetten vékonyat írnak és kívancsi vagyok az okára.

Nem kell személyet támadásnak venni mindent, azt sem tudom, ki vagy, csak hogy mennyire agresszív :D

2017. máj. 11. 11:14
 9/21 anonim ***** válasza:
27%
Ez így baromság. Az első csaj anorexiás...én is a vékony csajokat szeretem, de az első nem vékony, ő qrva sovány. A második tök rendben van, nekem ő még a vékony felső határa, de nem duci. Plusz 10- el már nem tetszene...
2017. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

Mert szeretnek mellettük nagynak és erősnek látszani. A legtöbb komplexusos férfi pedig csak mellettük érzi magát nagynak és erősnek.


Én úgy nézek ki, mint az előttem válaszoló másodikja.


Átlagos barátnőmmel társkeresőztünk ugyanott, 5x annyian írtak nekem, mint neki, pedig nem volt képünk az elején, csak adatok. A jelenség létezik, az idősebb férfiakban még aktívan él a 90es évek modellpéldaképe, a fiatalknak pedig majdnem mindegy, kivel szexelnek.


30 év múlva fog ez változni szerintem.


Egyébként a kérdező 2. képén nekem sem jön be a csaj testalkata. Ha a dundi lányok lesznek divatban, én akkor is így szeretnék kinézni, mint most. Szeretem, hogy kevesebbet költök kajára, hogy elférek a buszon, hogy könnyű kikerülni ezért nem löknek fel, hogy a combom vékonyabb a barátom combjánál, hogy a legtöbb ruha jól áll rajtam, hogy nem kell oldalra fordulnom, hogyha átmegyek egy keskeny ajtón, hogy nem roskad össze a barátom, ha az ölébe ülök, hogy több férfi közül válogathatok, mert majdnem mindegyik izmosabb és erősebb nálam.


Jó dolog a vékonyság, és ez nem egyenlő az anorexiával. Kövér nők is lehetnek anorexiásak és bulémiásak. Attól, hogy valaki a te ízlésednek túl vékony, még nem beteg. Ahogy az sem szenved testképzavarban, akit én túl kövérnek vagy túl izmosnak ítélek meg.

2017. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!