Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak a férfiak (még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a férfiak (még a kövérek is) kifejezetten vékony lányt?

Figyelt kérdés

Most is láttam egy ilyen kérdést, hogy egy kövér férfi kiírta, hogy van-e esélye, hogy vékony barátnője legyen és sok ilyen hasonló kérdést látok.

Oké, érthető, hogy a karcsú a szexi, de miért a vékony kell, akinek pálcikalába van és kilátszik a bordája? Miért nem a sportos alakra vágynak, vagy az átlagosan jó alakúra?

Nem értem ezt a vékony mániát, szerintem egy egészségesen sportos, formás lány sokkal vonzóbb


[link]


[link]


2017. máj. 11. 10:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

19, ne haragudj, de ez butaság.


Leszögezem, az itteni "modell mércével mérve" én is kövér vagyok, 7 kiló extra van rajtam úgy, hogy viszonylag alacsony vagyok..

( ilyesmi, de NINCS ekkora hasam : [link] )


És nem az "akaraterő hiányától" vagyok "kövér", hanem attól, hogy szeretek enni.


De nem frusztrál az esetek 80%-ban a dolog, mert a kis hájaimat nem a manók hordták össze, hanem egyenes következménye a hosszú tél alatt ellustult életmódomnak.

Ha le akarok fogyni, akkor ismét odafigyelek a kajára és a mozgásra.


Nyilván, most a normál kövérségről beszélek, nem a betegség/hormonzavar által okozottakról.

2017. máj. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!