Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak a férfiak (még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a férfiak (még a kövérek is) kifejezetten vékony lányt?

Figyelt kérdés

Most is láttam egy ilyen kérdést, hogy egy kövér férfi kiírta, hogy van-e esélye, hogy vékony barátnője legyen és sok ilyen hasonló kérdést látok.

Oké, érthető, hogy a karcsú a szexi, de miért a vékony kell, akinek pálcikalába van és kilátszik a bordája? Miért nem a sportos alakra vágynak, vagy az átlagosan jó alakúra?

Nem értem ezt a vékony mániát, szerintem egy egészségesen sportos, formás lány sokkal vonzóbb


[link]


[link]


2017. máj. 11. 10:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10.: ha nem kell elfordulnod egy ajtóban, az nem a vékonyszágod miatt van, hanem a vállszélességed miatt :D de egyébként értelek.
2017. máj. 11. 11:27
 12/21 anonim ***** válasza:
44%

Örülök, hogy ebben a korban élek, mert képtelen vagyok hízni, de így is sok férfi szólít le, mert tetszik nekik az alakom.


Amúgy meg irigy vagy egy kicsit? Ezt látom a kérdésedből, különben nem értem, hogy épeszű, intelligens ember miért törődne ezzel.

2017. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%

"Sehol nem írtam, hogy én kövér lennék, vagy ne találnék párt, ezt sem értem, miből szűrted le, átlagos alkat vagyok és párkapcsolatban élek. "


FUra, én is párkapcsolatban élek és vékony is vagyok, és eszembe se jut ilyen kérdést feltenni. Nem problémázom azon, hogy vajon miért tetszem a legtöbb férfinak, tán azért, mert vékony vagyok és nem egy dagadék? Azaz aki vékony és szép, az nem fog ilyenek gondolkodni és kérdéseket feltenni, csak aki elégedetlen magával

2017. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%

"Azaz aki vékony és szép, az nem fog ilyenek gondolkodni és kérdéseket feltenni, csak aki elégedetlen magával"


tehát csak az lehet elégedett magával, aki vékony és szép? érdekes

2017. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze kérdező, bizonygasd csak magadnak ;)
2017. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
21.: hahó, én pont azt kérdeztem, hogy a sportos lányok, nem azt, hogy a kövérek.
2017. máj. 11. 12:56
 17/21 anonim ***** válasza:
jaj istenem ez annyira gáz. a kövèrek fogyjanak már akkor le, ne a csinos lányokat piszkálják már. és aki esetleg túl sovany legalább ehet mindent na és ha nem jön be a férfiaknak, valakinek ő az álomcsaj.
2017. máj. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
26%

Már ne is haragudj, kedves kérdező, de mégis hogy vetheted bárki szemére, hogy milyen párt akar maga mellé? És végképp, miért kérdőjelezed ezt DUPLÁN meg, ha az illető kövér is? Ha kövér, akkor neki kövér nő kelljen? Vagy micsoda?

Azért senki nincs kiakadva, ha egy nőnek kell kisportolt, izmos, gazdag, sármos, férfias férfi, aki most jött le az egyik plakátról, de ha egy férfinak is vannak elvárásai, akkor az már az ördögtől való?


Én elítélem ezt a hülyeséget önmagában is, hogy a másik súlyát, alakját nézzük csak, mert nagyon kicsavart értékrendről van szó, de Te kérdező úgy állítod be a kérdést, mint ha X embernek nem lenne megengedett, hogy Y dolog tetsszen.

Képzeld, van sok kifejezetten vékony pasas, akik meg a molett nőket szeretik és sok ilyen párosítás van még. Én például magas vagyok, míg a párom NAGYON alacsony. (187, 142cm)

Akkor, ha valami eltér a világképedtől, az már nincs rendben?


Egyébként a vékony fogalmad lehet más, mint a férfiaknak. A kilátszik a bordája és pálcikaláb már nem vékony, hanem majdhogynem anorexiás. A normál, sportos alak az, ami nekünk vékonynak számít.

2017. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A kövér férfiak szerintem azért akarnak nagyon vékony nőt,hogy a gyerekeik lássanak a másik alkatra is példát.Így kompenzálják azt,hogy nincs kontrolljuk és kitartásuk.Legalábbis nagybátyám erre az élőpélda,ezért volt mindig nagyon vékony nő párti.Meg abban reménykednek,hogy a gyerek elörökli a csaj anyagcseréjét/mentalitását(esetleg mindkettőt).Valaki a stressztől eszik,valaki meg attól nem tud enni.
2017. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19: Ez baromság. Egyrészt attól még nem lesz valaki gyenge jellem, hogy netán kövér. Másrészt nem akar mindenki gyereket. Van, aki ha csak ránéz valami finomra, már hízik, mert pl lassú az anyagcseréje.
2017. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!