Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most őszintén a férfiak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén a férfiak is szoktak taktikázni, ügyeskedni ha meg akarnak szerezni egy nőt?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen módszerek léteznek?

2017. jan. 27. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, 30-asoknál jellemző ez, leginkább családi nyomásra.
2017. jan. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor van értelme, ha látom a lányon hogy lehet esélyem nála.

Ha már az elejétől fogva citrombaharapott képpel néz rám, akkor kár erőltetni.

Ügyeskedni nem szoktam, mit ügyeskedjek? nem túrok szét egy kapcsolatot, hogy megszerezzek valakit. Ez nem én vagyok, bár velem megtették nem is egyszer.

Ha megvan a kémia, a vonzalom, de nem biztos a lány a dolgában, akkor hajtok, próbálom megszerezni.

de ha ezek nincsenek meg akkor hagyom.

pont mint azokat akiknek képben van még az ex, meg kavargatnak sokakkal.

Én nem állok be a sorba tizenkettediknek.

Akkor maradunk barátok, ennyi.

2017. jan. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2/ Igen Te most arról írsz,hogy mikor lépsz egy nő irányába, de engem most a férfias fortélyok érdekelnek az apró játszmák, taktikák, akciótervek.
2017. jan. 27. 09:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a taktikázás kimeríti azt, hogy előre kitalálok dolgokat, amik neki jól esnek/tetszenek, és próbálom úgy alakítani a történéseket, hogy sikerüljön akkor igen, szoktunk taktikázni. Ha ilyen durvább dolgokra gondolsz, hogy pl. látványosan rámozdulok másra, hogy féltékeny legyen...nos, ilyet nem sokan csinálnak szerintem.
2017. jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ilyen finomabb dolgokra gondoltam, nem az aljas kisstílű taktikákra.
2017. jan. 27. 09:39
 6/6 anonim ***** válasza:
A szokásos kötelező tasktika, az... Kötelező. Eljátszani hogy mekkora nagy, sikeres, határozott hím vagy, aki kemény mint rambo. Csak így lehet egy nő figyelmét megfogni.
2017. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!