Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a férfiak mindig többet?

Figyelt kérdés

Én nem értem, hogy ha egy pasinál elfogadott, hogy nem akar csak szexkapcsolatot, akkor nőknél miért nem?

37 éves vagyok és akárhányszor alakulóban van valami, mindig jelzem tiszteséggel, hogy nekem többre nincs igényem. Lehet hosszútávú, de ne komoly. És mindig nagyon boldogan belemennek, majd egy-két szex után már erőszakoskodnak. És mindig én leszek a szemét a végén.

Már terveznek, közös program, vacsi, ilyenek. És ha nemet mondok már megy az, hogy milyen vagyok és ha végül ezért elválnak útjaink még meg is kapom, hogy nem csoda hogy ....és itt lehet válogatni

-hogy nincs normális kapcsolatom

-hogy nincs gyerekem

-hogy egyedül fogok maradni


De én erre is vágyok. Nem értem, én vagyok csak béna, vagy valóban a férfiak női lelkek?


2021. márc. 29. 22:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Olyan férfit kéne találnod, aki nem akar gyereket.
2021. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Azért elég vicces ez az oldal. Általában azért panaszkodnak a nők, hogy mennyi férfi csak szexet akar. Most meg itt van ez, hogy mennyi férfi nem csak szexet akar. Csináljatok valami közös messenger csoportot és cserélgessétek egymás közt a pasikat... :D
2021. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem kérek privátot.

1. Nem mondta egyik sem, hogy gyereket szeretne, de tőlem meg pláne ne szeressen.


2. Nem értem a nők nagy részét én sem. De szerintem én korrekt vagyok, nem süketelek

2021. márc. 29. 23:08
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Ez murphy törvénye. Szerintem szexkapcsolatban ritka, hogy mindkétt fél a helyén tudja kezelni. És mivel itt te vagy az aki tudja, ezért törvényszerűen te fogod ki a szerelmes lovagokat.


Amúgy sok pasi használja a küszöb alatti bekúszasra a szexet.

2021. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

4. Küszöb alatti bekúszás :D


Amúgy szerintem is ez már Murphy törvénye...

2021. márc. 30. 00:05
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Ha velem megállapodik valaki, akkor az úgy is van.
2021. márc. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6#?
2021. márc. 30. 00:45
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Keress csak adoniszokat, ők mindenkit csak megfektetnek általában.
2021. márc. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8. Megnyugtatlak eléggé jó pasik voltak az életemben, nem arról van szó, hogy bárkivel :)
2021. márc. 30. 00:49
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Lehet nem vagy elég konkrét. Sokak meg szexkapcssolatban ronyálnak, hogy attól még akarnak randiprogramot, dumálgatni vagy együtt aludni stb. Ha ennyire komkrétan nem mondtad, akkor tisztázd, hogy téged csak dugjanak meg füttyentéste, azzán takarodó van.
2021. márc. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!