Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járvány idején most hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járvány idején most hol ismerkednek a szinglik? Akik neten nem akarnak azok hol?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 20:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
31%

#9 "De, most ez mégis miről szól? Ha akarnám, kb. naponta máshol iszogatnék, mert jó pár embert ismerek. Mi a kérdésed?"

a "naponta máshol iszogatnék" hogy passzolna a járványhoz, nagyokos?

2021. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
79%
Hát, járvány idején nagyon sehol. Ha le akarod szarni és mégis elmész idegenekkel találkozni (mint én, akit ezért most meghurcolnak majd, de leszarom), akkor úgy. HÖK csapatépítőn akár találkozhatok is valakivel, vagy ismerős révén. De leginkább a netet ajánlom mégis, ha ragaszkodsz az ismerkedéshez.
2021. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
69%
#11: Úgy összességében, a nekem szánt kérdéseid, hogy passzolnak a témához, nagyokos? :D
2021. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
79%
#13 úgy, hogy irreális dolgokat javasolsz. iszogatás a különféle haveroknál meg hasonló
2021. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
69%

#14: Mégis mi ebben az irreális? Irreális az, hogy az embernek vannak haverjai? Vagy irreális az, hogy az ember iszogat? Ne viccelj már.

Tipikus esete annak, amikor valaki beleakar valamibe kötni, mert unatkozik, de konkrét dolgot nem talál.

2021. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Én sehol, de előtte se nagyon ismerkedtem. 😀
2021. márc. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
44%
12-es HÖK csapatépítőn? Ott is online minden most.
2021. márc. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
24%
#17: Oké, hogy te nem tudsz most sehol ismerkedni (valószínűleg előtte sem igazán ment), de mindenki válaszába megpróbálsz belekötni, akik mondanak valami megoldást?
2021. márc. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
53%
17-es, hát az nem online van. :D Megyünk a Budai-hegyekbe kirándulni a szabadba. Nézd, azért, mert hivatalosan megállt az élet a valóságban nem. Plusz Húsvét után lesz. ;)
2021. márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
45%

#15 "Mégis mi ebben az irreális? Irreális az, hogy az embernek vannak haverjai? Vagy irreális az, hogy az ember iszogat?"

az az irreális, hogy miközben tombol a járvány, haveri iszogatások révén új emberekkel ismerkedjen valaki (gondolom, feltűnt, hogy ez volt a kérdés, hol lehet most ismerkedni). én is járok barátokhoz iszogatni, és kb. 2-3 emberrel érintkezek ilyen módon - mint már írtam, nem ezekben az időkben szervezik az ötven fős házibulikat (tizest-huszast se).

2021. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!