Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járvány idején most hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járvány idején most hol ismerkednek a szinglik? Akik neten nem akarnak azok hol?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 20:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a kérdést feltátlenül szükséges naponta kétszer kiírni?
2021. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Sehol.
2021. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%

Oké, beszűkültek a dolgok, ti is látjátok, de erre milyen választ vártok? Nekem az ismerőseim egy része iszogat valahol, valakinél. Aki forever alone volt eddig, az most is az marad. Aki meg nem, az most sem lesz az.

Egyébként, ha valaki tényleg annyira akar társat, az miért nem használja a netet is?

2021. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Sehol.
2021. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
50%

"Nekem az ismerőseim egy része iszogat valahol, valakinél."

és valahol valakinél hány potenciális partnerrel kerülsz kapcsolatba, ha egyúttal nem akarod leszarni a járványügyi szabályokat? néhány barátomat látogatom, és egyikük sem olyan hülye, hogy most kezdje házibuliba boronálni a különböző ismeretségi köreit.

2021. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%
#5: Én? Sehánnyal, mivel foglalt vagyok.
2021. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
és ha nem lennél foglalt? hetente új emberekkel találkozol valakinek a lakásán? nehezen hiszem.
2021. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%
normál esetben egy sima péntek este több új embert ismersz meg, mint ilyen helyzetben egy egész év alatt. ezért írtam, hogy a válasz: sehol. marad az online fos, vagy kibírod a végéig.
2021. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
46%

#7: Ha nem lennék foglalt, akkor meg nem tudom. Egyrészt, mivel foglalt vagyok, így fel sem tűnnek a csajok különösebben. Nem tekintek rájuk sehogy. Másrészt, mivel extrém szélsőségesek az igényeim, max szexre találnék valakit.

De, most ez mégis miről szól? Ha akarnám, kb. naponta máshol iszogatnék, mert jó pár embert ismerek. Mi a kérdésed?

2021. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%
Ott aho leddig is: sehol.
2021. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!