Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha lehetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha lehetett volna barátnőm, de elszúrtam?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm, ha végigolvasod a síránkozásomat, muszáj kiadnom valahol, mert azóta folyamatosan ezen kattogok, nem tudok túl lenni rajta, és csak rosszabb lesz.


23 éves vagyok. Még soha nem volt barátnőm. Viszont már nem vagyok szűz, mert egy éjszakásaim azért voltak. Történt nemrég, hogy leszólítottam egy lányt a buszmegállóba, akivel rendszeresen egy buszra szoktunk várni. Már régóta felkeltette a figyelmem, mert igen szép lány volt. És nagy meglepetésemre elutasítás helyett nagyon jót elbeszélgettünk, és még dicséretet is kaptam, hogy le mertem őt szólítani. Így hát jól alakultak a dolgok, elkezdtünk beszélgetni neten is, majd elhívtam találkozni, és ott hamar meg is volt az első csók. 1 hétre rá összejöttünk. Viszont nem éreztem olyan nagy kicsattanó örömöt: Egyrészt nem akartam elhinni, hogy nekem ilyen tökéletes és szép barátnőm van, hogy okos, és ugyanaz az érdeklődési körünk, hogy ennyire összeillünk, plusz mindent megtesz értem, és nem csak kihasznál. Másrészt előjött belőlem az, ami nem tudtam hogy létezik bennem. Úgy voltam vele, hogy ha ez ilyen könnyen összejött, akkor még nála is szebb és jobb barátnőm lehetne. Így nem foglalkoztam vele, és nem vettem komolyan őt. Azon járt az agyam, hogy, hogyan szerezzek egy még jobb barátnőt. Ő mindig próbálkozott, de érezte rajtam, hogy nem sok energiát fektetek bele ebbe az egészbe. Emiatt szakított is kis idő múlva. Mikor ez tudatosult bennem, hogy elveszítettem, lementem pincsikutyába, és szánalmas módon elkezdtem neki könyörögni, hogy vegyen vissza. Nyilván nem vett.


Azóta a padlón vagyok. Olyan férfiatlanul, és szánalmasan viselkedtem, hogy arra nincsenek szavak. Ha pár évvel ezelőtt ezt tudom hogy ezt fogom tenni, lehet bele fojtom magam a dunába. Én, aki megfogattam, hogy ha valaha is bárki összejön velem, akkor azt életem végéig megbecsülöm. Erre itt volt a lehetőség 23 év után, és a kapzsi, öntelt, idóta énem azt hitte, hogy húde jópasi lett, és ezek után megkaphat minden nőt. Elfelejtettem, hogy mennyi kudarc ért ez előtt. Hát, ennek keményen megfizettem az árát. Ugyanis ilyen többet soha sem lesz az életben, hogy nekem ilyen barátnőm legyen. Bár őszintén megmondom, megérdemlem, hogy ezek után egyedül haljak meg.


Ha eddig eljutottál, részvétem. Ennyi rinyát még biztosan nem olvastál itt. Készen állok minden oltásra. Úgyérzem hogy azzal, hogy ezt a lehetőséget elszúrtam, olyan hibát vétettem, amit már sohasem tudok helyrehozni az életben. De jólesett most ezeket leírni, mert mostanában már élni sincs kedvem ezek után.



2021. márc. 27. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miből lesz a cserebogár című állandó rovatunk aktuális részét, a miből lesz a nagy kövér patkányt olvashatták
2021. márc. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha eddig eljutottál, részvétem. Ennyi rinyát még biztosan nem olvastál itt."

Ha ezt komolyan írtad, akkor nem vagy elég régen az oldalon.

Ezt elbactad, tanulj belőle és lépj tovább. Ennél többet nem tehetsz, de ez egy jó tanuló pénz volt. Legközelebb jobban odateszed magad, mert mindig van legközelebb. Csak ahhoz ki kéne mászni az önostorozás posványából.

2021. márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Cumi.

Majd ebből tanulsz.

Most lehet várhatsz 2-3 évet is, mire összejön megint valami.

2021. márc. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Szorozd már meg ezt 5-tel, akkor vagy nálam. Nekem még az egyéjszakások se jöttek össze rendesen, a nagy szerelemmel még csók se volt, én se hittem el, hogy kellek neki. Azóta 2 gyereke van mástól. Élet itt is kuka, csak más okból.


30F

2021. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
nem is érdemelsz, azért. és kuvra nem is sajnállak. te nem is akartad azt a lányt se, csak hogy felmutasd. szerelemnél az ember nem így viselkedik. menj el papnak.
2021. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, csak birtoklási mánia. Szerencsére a lánynak helyén van az önbecsülése.
2021. márc. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálozni kell más csajokkal. Arnie megmondja erre a frankót: ha tudsz angolul, nézd meg. 4.53-nál mondja benne: lehet hibázni, de aki lent marad, az a vesztes. (It's ok to fail, but whoever stays down is a loser!) https://www.youtube.com/watch?v=B5bY-s9sPJk
2021. márc. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
'Próbálkozni'
2021. márc. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Továbblépésben tud pszichológus segíteni.
2021. márc. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

"Olyan férfiatlanul, és szánalmasan viselkedtem"


Pont azt csináltad mint egy nő, igen.

2021. márc. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!