Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 év feletti, szülőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 év feletti, szülőkkel élő férfiakat minden nő elutasítja?

Figyelt kérdés
2021. márc. 27. 19:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ha hajlandó összeköltözni belathato időn belül, ha úgy alakul a kapcsolat. Persze az ok érdekelne, miért él otthon. Egyébként még élvezem is, ha én vagyok az életképesebb a kapcsolatban, az exemmel is ez volt. Engem nem zavart.
2021. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem túl sok infó, hogy ott él. Lehet van rá oka.. Nem biztos, hogy csüng
2021. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

#10: őszintén, ilyen nővel jobb nem is találkozni.


Saját tapasztalatom, hogy 5 nőből 1 utasít el emiatt.

2021. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%
Mert az számít életképesnek, aki a haverjaival lakik valami bérelt patkánylyukban vagy a fizetése felét - 1/3-át kicseszi albérletre?
2021. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

14

Na épp emiatt fontosak a miértek. Nyugodtan lakjon otthon, de félreteszi azt az összeget, amit kicseszne a "patkánylyukra", vagy csücsül otthon és elveri a pénzét gyorskajára, tippmixre, meg menő cuccocskákra, bulikra, stb? Mert baromira nem mindegy. Ha nincs látszata annak, hogy otthon él, értsd : megtakarítás, akkor igenis gáz. Ha összeszámolom, mennyi pénzem lenne pluszban, amit 5 év alatt albira költöttem, már simán a saját lakásomat törleszthetném, ugyanis simán meglenne már az önerőm.

2021. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
19%
Alapból is elutasítják a nők a férfiak többségét, ha nem barna hajú és szemű. Ez a beugró, a többi szűrő csak ezután jön.
2021. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%
Szemely szerint egy onallo garzonlakasban aludnek nala, de kacsalabon forgo hazban nem, ha szulok is vagy barki mas van ott rajtunk kivul.
2021. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
#15 jogos amit írsz, de ismerkedés alatt a többség ide el se jut a miértig.
2021. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Szívük joga, 18-as.

Mindenkinek más a szűrő. Engem meg lehet, hogy azért nem hívnak el randizni, mert barna a hajam, vagy mert magas vagyok, vagy mert nem vagyok instamodell, stb-stb. Csak ezek miatt nem megy a hiszti, pedig ezek olyan dolgok, amiken nem lehet változtatni. Az, hogy egy 30+os ember otthon lakik, igenis az ő döntése. Akkor viselje az ezzel járó lehetséges következményeket is. Mondom, engem nem zavar, ha értelmes magyarázatot ad, mert az exemnek is elnéztem. Mondjuk meg is volt a leve, tudniillik a házimunka 99%-át én láttam el,sok segítségre tőle nem számíthattam. Arról nem is beszélve, hogy ment a harc kb a kajapénzen. Egy mamahoteles pasinak ezek a velejárói és szerintem full jogos, ha valaki ebből nem kér.

2021. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Nalam ez kozaro ok
2021. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!