Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nő elutasítja az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő elutasítja az olyan férfiakat, akik 30on túl is a szüleikkel laknak?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 00:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Aki meg a szuleivel lakik az meg nem ferfi, csak fiu :P
2020. dec. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem utasítja el minden nő.
2020. dec. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utasítom el egyből. Azonban érdekel ennek a miértje, és nyilván hogy mekkora területen osztozik a szüleivel, mert egy másfél szobás panelba nem mennék oda még negyediknek, látogatóba sem.

Tehát. Ha azért lakik a szüleivel mert egyébként lusta és kényelmes neki hogy anyu mos, főz , takarít, semmit sem ad a közösbe (vagy csak minimálisan) és kb gyerek szinten él otthon, akkor igen, elutasítom.

Ha pénzgyűjtés céljából lakik otthon, lehetőleg elfogadható méretű lakásban vagy házban, ahol nem botlok bele anyukába minden pillanatban, a pasi besegít otthon, bead anyagilag is, és ugyanúgy csinál ezt azt a háztartásban akkor el tudom képzelni a folytatást, de inkább úgy hogy ő jöjjön hozzám, pláne az elején, mert nem szeretnék folyton a szülőkbe botlani friss kapcsolatban.

2020. dec. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, semmi értelme nincs.

Ez a kis info SEMMIT nem mond el a férfiről, szóval nem dehogy

2020. dec. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
34%
Könyörgöm mit kell gyűjteni egy 30 évesnek? Egy albit vagy ilyesmit simán kivehet, de ott a lakáshitel is. Ezek azért laknak otthon mert anyuci kinyalja a feneküket, lusták, élettelenek. Persze mindig jönnek a kifogások,kamu indokok, önmagának hazudás hogy megmagyarázza az életképtelenséget stb de saját maga tehet róla.
2020. dec. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Figyi, az exem 30 éves, anyucival lakik, tartozása van felé milliós értékben.

Mégis összejött vele egy olyan lány, aki több évvel fiatalabb, egyedül él(?), saját autója van, motorja van, érdekes hobbijai.

Én sem élek unalmas életet, de még velem sem tudta tartani az iramot.. Én együtt voltam vele éveket, de gyerekszerelem volt, sokat lehúztunk egymás mellett.

Hogy az új nője mit eszik rajta, nem tudom. Persze a pénz nem minden, de nem értem miért ilyen hozzá képest "unalmas" és önállótlan valakit akart maga mellé. És ez tipikusan az az eset, hogy panelban laknak ráadásul és még saját szobája sincs. :D

Engem mondjuk nem zavart, én már egyedül éltem egy ideje, meg velem lakott, de mondom, mi elég régóta együtt voltunk.

Nem mondom, hogy mostmár semmi esetre sem kezdenék olyan emberrel, aki otthon él 30 körül, de nyomós indoknak kell lennie, hogy elfogadjom.

Mégegy "gyereket" nem szeretnék magam mellé, mostmár jól esne egy férfi, akivel kölcsönösen támaszkodhatunk egymásra, nem csak ő rám.

2020. dec. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mert lehetsz még jóképű is és/vagy lehet még a nők számára vonzó, érdekes személyiséged (tökös, magabiztos, jó dumás, humoros, stb). Ha egyik sincs meg ezekből és még a szüleiddel is laksz, akkor van gáz.
2020. dec. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Ja igen,mióta rendszeresen olvasoma gyk-t, tudom, itt minden nőnek -legyen, szép,közepes, előnytelenebb külsejü gazdag, jóképü pasija van. Sorban állás van a nőkért. Válaszom, nem juthat minden nőnek külön élő férfi. Én azt tartom helyesnek ha közösen vesznek ki albérletet.
2020. dec. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
Miért kellene egyedül élnie, ha élhet a szüleivel és jól kijönnek? Mi ebben a megvetendő, ha van oka különköltözni, mert pl nem jönnek ki, jobb haverokkal, barátnővel, máshol mert távol dolgozik, másféle az életvitel nem tolerálják egymásét.. de ezen kívül? miért ne lakhatna egy fedél alatt a szülőkkel.? Ebben SEMMI gáz nincs! ettől még lehet férfi jó pasi teljesen- szerintem (nő vagy)
2020. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

6 savanyu a szőlő?amugy mit érdekel téged ez ha szakitottál.

1 es te már csak tudod szakértőként.aki visszaköltözik szülőkhöz az is fiu lesz hirtelen.le kéne állni a butaságaiddal meg az izléstelen trollkodással.mert nem vicces.ha még viccess lenne.. de akkor nem lenne izléstelen és buta

2020. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!