Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nő elutasítja az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő elutasítja az olyan férfiakat, akik 30on túl is a szüleikkel laknak?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 00:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
46%
6 os pont nem birta a zizegésed azért választott ilyet.
2020. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%
9 es akármennyire jól kijössz a szülőkkel az élet rendje hogy önállósodjál.nem azért önállósodsz mert nem jössz ki a szüleiddel.amugy elirtad.ha nincs oka különkültözni lenne a helyes ugy értelmes a mondat
2020. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Es ha 35 eves es van 10 millioja? Itt 20 ert videken nagyon jo lakasok vannak. Azert nem koltozott pl el, mert nem akart egyedul lakast venni hutre


Hitelre, hanem várta a nőt, hbaz is hozzon 10 milliot.

2020. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%

13. Nézted mostanában a lakáshiteleket?


10 millió hitelt 15 évre kapsz havi 70 ezres törlesztőért. Ez még a legtöbb albérletnél is olcsóbb.

2020. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%

Aha, zizegés, persze. :D

Látom néhány önigazolást kereső önállótlan "férfinek" nem tetszik, ha egy nő elvár némi önállóságot.

Amúgy de, nekem már teljesen mind1, kit választott, pont azért írtam ide, hogy vannak nők, akiket ez nem zavar. Van viszont, akit zavar.

30 körül, 0 megtakarítás, a párja albérletébe nem akar beleadni, kajába nem akar beleadni, de hónap utolsó hetében ennek ellenére még tőlem kért volna kölcsön. De a szerencsejáték az ment, olyannyira, hogy milliós tartozást halmozott fel, ami miatt a családja vett fel hitelt, hogy kihúzzák a sz@rból,amit évek alatt fog visszafizetni. Ergo addig még egy tisztességes albérletet nem fog tudni fizetni senkivel, saját lakásról egy ideig nem is álmodhat. Mindezt úgy, hogy 10 éve a munkaerő piacon kint van, megvolt a lehetősége, hogy tegyen félre, ehhez képest úgy kb minimum - 4 milliónál tart. Az én albérletem viszonylag olcsó, de abba nem adott volna bele magától, úgy kellett szólni, hogy nem ingyen élünk és nem szeretnék 2 embert tartani egy fizetésből, ha már ő is kereső ember. Ez zizegés? Savanyú a szőlő? Nem, nem savanyú, mert mostmár ezt a problémát letettem a vállamról. Nektek savanyú, mentegetitek magatokat, hogy miért lenne gáz otthon élni, ha nincs gond a családdal. Azért, mert 0 önállósági hajlam van bennetek. Házimunka? Felelősségtudat? Van fogalmatok róla, mennyibe kerül élni? Nem.

Persze tisztelet a kivételnek. Aki azért van otthon, mert a jövőjére gondol és gyűjt, az más. Vagy ha szülőt ápol, egyéb extrém példák. De valljuk be, nem ez a jellemző. Csak szimplán kényelmesebb, hogy anyuci főz - mos-takarít, a fizetés meg el van verve szórakozásra, mert miért ne. Ez tini szint, nem felnőtt férfi szintje.

2020. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

#15: Látod, az ilyenekkel mindig összejönnek a nők, az ilyenekről folyton lehet hallani.


De akinek CSAK! annyi a hibája, hogy a szülőkkel él 30 évesen, mert gyűjt, de amint komolyra fordulna a kapcsolata nyitott lenne az összeköltözésre, az meg csak az elutasítást kapja...


Az őszinteség csak akkor kifizetődő, ha tökéletes vagy. Ha vannak hibáid, akkor jobb mélyen kussolnod róla, amíg beléd nem szeret valaki, mert akkor talán elnézi, de az ismerkedés kezdetén nyílt lapokkal játszani egyenes út az örök magányhoz.

2020. dec. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
És akit ért valami szerencsétlenség? Amiből anyagilag sokáig tartott kijönni??
2021. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Egy igazi önálló nő nem a körülményekre kíváncsi amiben élsz. Hanem a közös jövőtökre. Egy társat keres. Aki vele van. És ösztönzi. Úgy ahogy te is ösztönzöd őt. Léccives ne legyetek előítéletesek. Az a nő aki másra akar támaszkodni és arcképére formálni a párját szerintem nem ideális társ. Lényegtelen hogy hol élsz most. A lényeg hogy elfogadod önmagad.Egy hosszútávú kapcsolat alapja hogy mind a ketten elfogadjátok a másikat. Nem tükörképet vagy támogatót kerestek. Hanem egy társat a mindennapi élethez. Erre alapozza a kapcsolatát más emberekkel. Azt ha valaki vonzódik hozzánk vagy szimpatikus persze sokszor megesik. Ekkor szoktak jönni az elvárások, mert nem akarunk túl sok időt a másikra fordítani hogy megismerjük.Idő pedig kell. Rengeteg. Mivel sokkal többet ér az a kapcsolat ahol közös belső értékeket alakítunk ki. És akkor már nem is igazán fontosak hogy ki honnét jön.
2021. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Feltételezzük, hogy a nők egy részének is van egészséges szexualitása meg vágynak rá, hogy partnerük legyen, ne adj isten még a gyerek téma is eszükbe jut a késő 20-as éveikben. Minden nőnek jut különélő pasi? Aki komolyan is gondolja, aki nem csak lazát akar, akinek nincs az előző házasságából 2 gyerek, aki családot szeretne. Szerintetek?
2021. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Pár nélkül mi értelme elköltözni? Én csak ezt nem értem az egészből. Ha gyalog 10 perc a munkahelyed, minek költöznél 3 házzal arrébb jól hitelbe vágva magad, hogy hazamehess meló után és nézd a 4 falat de szólnod se legyen kihez? Ez nagyon érett dolog, de valahogy nem vonz.
2021. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!