Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nő elutasítja az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő elutasítja az olyan férfiakat, akik 30on túl is a szüleikkel laknak?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 00:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Akkor is elutasíthatja, egy férfit a nő simán, ha csak egy panel lakása van meg egy rozzant kocsija. Lehetőség, mindig ezt mondom, ez ami kell a sikerhez. Ha nincsen lehetőség akkor esély sincs.

Amúgy meg ha szüleiddel élsz, nem vetlek meg mert:

1. Nagyon nehéz összeszedni 18-35 milliát, önerőt sem egyszerű kigazdálkodni.

2. Hitelt is nehéz felvenni egyedül egy lakásra

3. CSOK-ot, Babavárot se tudod felvenni

4. Albérlet drága főleg egyedül.

5. Nevetségesen kevés a magyar fizetés


Javaslat: Szerintem költözz el külföldre, Ausztria, Németország tárt karokkal vár. Ha elköltözöl, jobb élet vár rád, lesz lakásod, autód, barátnőd és saját életed ha nem adod fel. Ez az ország élhetetlen és reménytelen.

2021. jan. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
3-as kommentelő hölgy nagyon érett gondolkodású és szívesen megismerném. :) Én mondjuk nem lakom a szüleimmel,hanem saját lakásban de a megfogalmazásod egy érett,jól gondolkodó és megfontolt nőt jellemez. Szeretem ha valaki okosan leírja a véleményét, még ha nem is ismerlek, de ezt vedd bóknak. Ritka az ilyen hölgy manapság, mint Te vagy.
2021. jan. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!