Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám milyen lány való?

Figyelt kérdés

Nincs sok önbizalmam, zárkózott vagyok, meg talán kicsit unalmas is mert nem járok bulizni, szeretek otthon is lenni, de persze utazni is szeretek.

A gond az az hogy egyrészt így nehéz ismerkedni, másik meg hogy azt érezném hogy elnyom a lány.


Szerintetek milyen lány kéne nekem, vagy így inkább ne akarjak?


2021. márc. 27. 17:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9: eleve annak alapján, amit írt magáról, már jól kivehető, hogy még csak nem is túlságosan értelmes (mármint a kérdező), ha már itt tartunk.

Egyébként meg, ha tudsz angolul, itt egy külföldön viszonylag ismert példa a "nő szedi fel a férfit, és tartja fenn egy személyben a kapcsolat egészét" című történetre. Elég csúnyán végződött.


[link]

2021. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok.


Konkrétan az egyik exem van most ilyen párkapcsolatban. Szakma miatt szoktunk beszélgetni, de kitér magánéleti dolgokra is.


Elmesélte, hogy a mostani barátjával hogy jöttek össze. A lány tett bele többet. Ha ő nem erőltette volna a találkozókat, semmi nem lett volna. A fiú egy rakás szerencsétlenség. Egy rántottát nem tud megsütni, ha elfogyna a tiszta ruhája és nem lenne a lány, be se tudná kapcsolni a mosógépet. A lány hordja a nadrágot, kb. ő mondja meg a fiúnak, hogy mi hogy legyen. Intimitás is átlag alatt.


Mi pedig azért szakítottunk, mert én nem vagyok ilyen nyámnyila, mellettem nem érvényesült 100%-ban, amit ő akart, mert én a sarkamra tudok állni.


Másik sztori. Tavaly a Tinderen beszélgettem egy lánnyal, aki szintén kb. fel akart szedni. Már egy idő után zavart is ez az „erőszakossága”.

2021. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A jobb markod.
2021. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!