Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hozzám fog vonzódni valamikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám fog vonzódni valamikor egy lány?

Figyelt kérdés

Tinikoromból kimaradtak a lányok sajnos. A kinézetemmel az a legnagyobb gond hogy vékony vagyok eléggé. Viszonylag magas vagyok emiatt még rosszabb a vékonyságom, sporoltok de nincs sok látszata. Mivel nem kellek a lányoknak így elég kevés önbizalmam van, és ez biztos hogy látszik is rajtam. Az arcom szerintem nem ronda.

Vékony fiúként sosem fogom megtudni hogy milyen az hogyha vonzódik hozzám egy lány?


2020. júl. 25. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Még mindig jobb mintha kövér srác lennél! Azokat azonnal elutasítjuk.


20/L

2020. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szegényes szóbeli kifejezőkészséged is tükrözi, milyen kis egyszerűcske (és valószínűleg mulya) vagy, kérdező. Ezzel van igazán a baj, nem a külsőddel. Vonzódni rendszerint az asszertív személyiségű emberekhez szoktak, csak úgy megemlítem.
2020. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs a vékonyságoddal, itt más baj lesz, mégpedig az, hogy te nem hiszed el hogy tetszenél így valakinek.

A gondolkodásodat változtasd meg, utána jönnek a sikerek, hidd el.

2020. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok vonzó magas nagyon vékony fiút ismerek :)
2020. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!