Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan lehet azt tudni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet azt tudni hogy hozzám milyen kinézetű lány illik?

Figyelt kérdés

Az ember magáról nehezen tudja megállapítani azt hogy hogyan néz ki. Én átlagosnak gondolom magam, de ki tudja. Még sosem volt barátnőm.

Nekem kevés lány van aki nagyon tetszik, és el tudnám fogadni. Nem azért mert a legszebb lányokat veszem észre, mert az ilyen kirívó, mű lányok egyáltalán nem tetszenek. Inkább az átlagos lányok.


2020. ápr. 21. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha megvan a kölcsönös testi-lelki vonzalom, akkor szerintem mindegy, hogy ki mit gondol, összeilletek-e vagy sem. Ez totál szubjektív ítélkezés. Lesz aki azt mondja, összeilletek, megint mások pedig azt, hogy nem. TI érezzétek magatokat jól egymást mellett. :)
2020. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, akit vonzónak találsz. Nekem 3 párkapcsolatom volt eddig, egyetlen közös vonás a barna haj, egyébként más testfelépítés, természet, munka, érdeklődés. Még csak azt sem merném kijelenteni, hogy akkor a barna az esetem.
2020. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A külső nem minden. Ne azt nézd, hogy hozzád milyen külsejű ember illik, mert egyrészt ez így önmagában kevés, másrészt egy átlagos (sőt, átlag alatti) külsejű embernek is lehet az átlagnál "szebb" párja, harmadrészt pedig még ha esetleg meg is lehetne határozni, hogy hozzád ki illik, lehet, hogy a szerelem mindent felülírna, és olyan valakivel jönnél össze, akiről korábban azt gondoltad volna, hogy külsőleg nem illik hozzád. Ne csak a külsőt nézd, hanem a belsőt is, egy "topmodell" vagy egy átlagos külsejű lány is lehet egyaránt jóindulatú vagy gonosz, értelmes vagy ostoba, minden ember más és más.
2020. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amilyen neked tetszik. Nekem mindenféle kinézetű nő tetszett már, de az, hogy emberileg összeilletek e, az nem a kinézeten fog múlni. A környezeted véleményére pedig nem szabad adni, ne érdekeljen, ha a haverjaid szerint ronda a nő, vagy nem hozzád való. Kizárólag az a fő, hogy neked szimpatikus.
2020. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki neked tetszik, az való hozzád. Az már más kérdés hogy te bejössz-e neki. :D
2020. ápr. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elmész egy stylisthoz és ő segít, hogy nem fogtok e hülyén kinézni, ha magassarkút vesz fel, vagy nem fogja e a szénaboglya haja kitakarni az arcod a fotókon.



A vonzalom egy ódivatú hülyeség, nem közösséi média kompatiblis, így a legfontosabb az, hogy illik e hozzád, nem az, hogy bejön e.

2020. ápr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!