Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt hogy hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy hozzám egy lány sem illik?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés lányt tudnék elképzelni magamnak barátnőnek, ahogy az utcán nézegetem őket. Meg azt érzem hogy kevés vagyok hozzájuk. Eddig sosem volt barátnőm emiatt mégjobban azt érzem hogy hozzám tényleg nem illik egy lány sem.
2020. ápr. 9. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

Elképzelhető. Számomra sem teremtett párt az a magasságos jóisten...

21 F

2020. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Akkor ne keress! Maradj egedül. Nem kötelező párkapcsolatban élni. Az én exem is ilyen, válogat, a tökéletesen hozzá illőt keresi 34 évesen. Az ilyen meg is érdemli, hogy egyedül maradjon...
2020. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Előbb szeréssetek meg magatokat, hogy mások is megtudjanak titeket. Kezdjetek el sportolni, találjatok olyan hobbit, amit élvezettel űztök és... HAGYJÁTOK ABBA AZ ÖNSAJNÁLATOT. Sajnálom, de nem sajnálom, hogy kimondom az igazat!!! Puszi
2020. ápr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
3: nincs értelme, itt túl sok a gyogyós...
2020. ápr. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!