Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám milyen lány való?

Figyelt kérdés

Nincs sok önbizalmam, zárkózott vagyok, meg talán kicsit unalmas is mert nem járok bulizni, szeretek otthon is lenni, de persze utazni is szeretek.

A gond az az hogy egyrészt így nehéz ismerkedni, másik meg hogy azt érezném hogy elnyom a lány.


Szerintetek milyen lány kéne nekem, vagy így inkább ne akarjak?


2021. márc. 27. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek bulizni (már), na hűha. Akkor engem elnyomna egy férfi? Nem hiszem. :D

Magadhoz hasonló párt kell találni. Nem könnyű, de biztos meg lehet találni.

2021. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanúgy egy introvertalt személyiségu
2021. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább menjél pszichológushoz, mert jelen állapotodban nem nagyon van értelme párkapcsolatnak. Ahhoz bizalom kell a másik iránt, benned meg ennek a nyoma sincs.
2021. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
majd jön egy határozott lány és felszed Téged, de ő fogja a nadrágot hordani.
2021. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4: én ezt nem tartom valószínűnek, már megbocsáss. Aki határozott, annak önérzete is van, márpedig egy önérzetes embert még maga a gondolat is sértené, hogy a másik tart tőle. Ezek után ugyan minek akarna tőle bármit is?
2021. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pedig csak meg tudom erősíteni, vannak olyan esetek, hogy a nő szedi fel a férfit. Valóban, nem gyakori, de előfordul. Hogy ténylegesen a nő jobban akarja és ezért többet is belead a párkapcsolatig eljutó útba.
2021. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6: de pont erre próbáltam rámutatni: egy ilyenben, mint a kérdező, ugyan mit látna meg bárki is? Hiszen eleve még TARTANA IS A NŐTŐL. Mégis melyik nő járna jól egy ilyennel? Most őszintén.
2021. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6: folytatva a gondolatmenetet: szerintem ilyen maximum 30-40 évvel korábban lehetett, amikor még sajnos társadalmi nyomás volt a nőkön, hogy márpedig mindenképpen férjhez kell menniük. Ma viszont ilyen nincs, szerencsére a nők elsöprő többségére már nem jellemző, hogy annak alapján érzi magát értékesnek vagy értéktelennek, hogy sikerült-e "becserkésznie" egy pasit.
2021. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én sehol nem olvastam, hogy tart a nőktől, azt írja nincs elég önbizalma. Hát vannak így egy páran. Attól még nézhet ki jól és lehet értékes ember, szóval ennyi infó alapján még akár be is jöhet bárkinek.
2021. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"másik meg hogy azt érezném hogy elnyom a lány."


Erre gondoltam, amikor azt írtam, hogy még meg sem ismerte, de már tart tőle.

2021. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!