Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs szerencsém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs szerencsém a pártalálásban?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nincs hozzám illő lány. Évek óta már nagyon szeretnék kapcsolatot, de nem jutottam előrébb semmiben. Nagyon sokat szenvedek emiatt. Visszagondolok mondjuk 5 évvel korábbanra és ugyan itt tartottam. Egy randi sem jött össze. Most leszek 24 és azért ennyi idő alatt legalább egy pár hónapos kapcsolatom lett volna, már attól kicsit jobban érezném magam.

Sokan a semmiből tudnak kapcsolatot találni, mert szerencséjük van, én meg ennyi idősen nem tartok sehol.

Létezik olyan hogy valakinek nincs párja egész életében?


2021. márc. 27. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nincs szerencséd szerintem. Ha szegedi férfi vagy, akkor meg ne csodálkozz rajta, ez a szingli férfiak városa. Költözz fel Pestre, ott vannak szingli lányok ! Sok sikert !
2021. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Azt gondold át, hogy miért nem jöttek össze a randik.
2021. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írd már le légyszi, hogy hogy nézel ki, milyen a személyiséged, mit tanulsz, dolgozol, milyen éreklődési köreid vannak, milyen lányokkal szeretnél ismerkedni, milyenek voltak ezek a rosszul sikerült randik!
2021. márc. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, egy csomó ember van aki nem talál magának párt. Nem te vagy az egyedüli személy.
2021. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg az égvilágon semmit sem teszel a célért. Ez nem csak szerencse kérdése. Naponta jönnek ilyen panaszkodások és mindig kiderül, hogy az illetők még a kisujjukat sem mozdítanák meg, hogy legyen valakijük.
2021. márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Létezik olyan hogy valakinek nincs párja egész életében?"


Papok / Apácák pl.

2021. márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os ! Én olyan csajjal randiztam 7-szer, aki tanyán lakik, bigott vallásos katolikus és súlyos biopoláris depressziós. Elmondása szerint volt egy 1 éves kapcsolata, mikor mindössze annyi történt, hogy hétvégente találkozott a pasijával és fogták egymás kezét. Se csók, se szexuális viszony. Ezen kívül 1-2 hónapos járogatásai voltak. Mondták neki sokan főleg a templomban, hogy vonuljon be az apácák közé vagy szedje össze magát és házasodjon meg. A csaj asszexuális és szűz, tehát sose feküdt le férfival. Nekem se sikerült összejönnöm vele, pedig nagyon sokat próbálkoztam nála. Na, ez egy olyan szitu, hogy a csajnak, nem volt párja egész életében.
2021. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!