Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda,átlagos,szép?

Figyelt kérdés
Az átlagost főleg a nők arra használják,hogy igazából ronda az illető csak nem akarja megbántani?

2021. márc. 27. 08:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%
Eddigi életem során csak 2 nőt láttam, aki képes volt a másiknak megmondani, hogy ronda. Minden más nő csak simán valami "átlagos" vagy "helyes, de nem vagy az esetem" szöveget mondott az érintetteknek.
2021. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%

Átlagos az akitől nem akarunk semmit.


19:L

2021. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk van 4 barátnő és abból csak 1 ik mondja hogy jól néz ki a másik három meg azt mondja hogy átlagos, akkor az átlagos, de mivel sok olyan emberrel nem futunk össze az életünk során így nem kijelenthető teljes mértékben ki az vagy nem, más szemek mást is láthatnak.
2021. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
37%
Az átlagos és a ronda már kb ugyanannyira "hatékony" külső a nőknél. Tehát 2 kategória van :jóképű, nem jóképű
2021. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%

Én vérig sértődtem, amikor a párom azt mondta rám, hogy átlagos vagyok. Egész addig, amíg itt gyakorin be nem linkeltek a pasik néhány szerintük átlagos nőt, akik mind egytől egyig gyönyörűek voltak.

Ha én átlagosnak tartok valakit, akár nő, akár férfi, azt én úgy értem, hogy nem vonzó. A ronda az meg a kifejezetten taszító.

2021. ápr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyéni ízlés, hogy kinek mi jön be, szóval ne írd le magad! Átlagos kinézetű férfi az, akin nincs semmi említésre méltóan szép, de csúnya sem. Viszont átlagos külsőt, jó humorral, intelligenciával nagyon fel lehet dobni, nyilván ennek megmutatására esély kell.

De mondom, egyénileg változik, hogy kinek mi az átlagos.

2021. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egy átlagos nő, aki tudja magáról, hogy ő átlagos. Az simán vonzónak találhat egy átlagos pasit. És igen, ahogy többen írták, a személyiség nagyon sokat számít. Egy szuper jó kinézetű pasi is lehet kuka, ha nem szimpi a személyisége.

Előfordulhat, hogy egy nő csak azért mondja, hogy átlagos vagy, mert nem szeretne megbántani. Viszont szerintem az ember tudja magáról, hogy melyik kategóriába tartozik. Nincsenek nagy meglepetések.

2021. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A külsőre az átlagos egy első benyomás.

De nálam eléggé egyedi ízlés jatszik, nekem lehet visszataszító egy viszonylag kellemes külsejű férfi is, ha valami miatt annyira nem jön be a személyisége. Viszont egy elsőre átlagos pasas, magabiztos megjelenéssel bejön.

Az átlagos egy jó alapanyag

2021. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!