Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelem nélkül hogy lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül hogy lehet az ember boldog ? Félek sose lesz párom, se családom.

Figyelt kérdés

Nincs önbizalmam, 0, mert az emberek lerombolták, nem tudok kötödni senkihez. Pedig tudom, hogy az lenne a normális, ha találnék egy szerető párt és lenne boldog családom. Mert így egyedül maradok, mint a templom egere.


Idősödöm, egyre csúnyább leszek, így egyre kevesebb esélyem lesz párt találni. Egyébként huszonéves vagyok.



2021. márc. 26. 11:59
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező, én egy 32 éves, régóta egyedülálló férfi vagyok. Lehet, sokan nem fognak velem egyetérteni, mindenesetre leírom az én szemszögemet is. Elég régóta nincs párkapcsolatom, azóta ha közeledtem is valaki felé, mindig balul sültek el a dolgok és lehet azt mondani, hogy "próbálkozni kell, semmi veszítenivalód nincs, ha nem jön össze", az én esetemben igen is volt a sokadik után, 4-5 évig tömegiszonyom lett, alvásproblémákkal küszködtem, azon kattogott az agyam, hol ismerkedhetnék össze egy számomra szimpatikus lánnyal, akinek én lehetnék a "férfi" és mondanom sem kell, e téren az önbizalmam a béka segge alatt van a mai napig. Biztosan én is tehetek erről, de én így éltem ezt meg. Sajnos hiába van megfelelő munkám, normális hátterem, vagy jó szívem, a lányok átnéznek rajtam akkor is, ha próbálkozom. Viszont fontos, a nők ebben nem hibásak, sőt, jól teszik, hogy őszintén a szívük után mennek. Az ő szemszögüket is figyelembe kell venni, nekem sem tetszik minden lány, másfelől ha lány lennék, akinek ráadásul több lehetősége is adódik, tuti nem olyan palit választanék magam mellé, mint amilyen te vagy én vagyok.

Pár éve jutottam el arra a pontra, hogy egyáltalán nem keresem és elfogadtam ezt a helyzetet, mondhatni, feladtam minden nemű lehetőségét egy párkapcsolat kialakításához és amióta nem keresem, egyáltalán nem görcsölök rá: sokkal boldogabbnak és szabadabbnak érzem magam. Munka után hazajövök, azt tehetek, amit csak szeretnék, nincs semmi kötöttség, semmi felelősség és magányosnak sem mondanám magam, mert folyamatosan tartom a kapcsolataimat barátaimmal, munkatársaimmal, szeretteimmel.

A lényeg, amit szeretnék neked mondani: lehet boldogan élni párkapcsolat nélkül is, ha fejben eldöntöd, hogy igen is, senki miatt nem fogok fölöslegesen szenvedni, hanem így vagy úgy, de az életemet boldogan szeretném leélni és ezen leszek. Szabad vagy, van időd mindenre, tudsz spórolni és független vagy, ami egy óriási ajándék a mai világban, ha jól bánik vele az ember.

De ha szeretnél párkapcsolatot, egy társat magad mellé, kell, hogy legyen önbizalmad, mert önbizalom nélkül csekélyek az esélyeid. Amíg nem alakul semmi, élvezd ki az életet, a függetlenség minden ajándékát és ne görcsölj ezen a dolgon. De ha alakul valami, merj lépni és legyen önbizalmad, mert az önbizalom elengedhetetlen egy normális párkapcsolat kialakításához.

2021. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
55%

Miért könnyebb mártírkodni, mint tenni valamit hogy legyen egy stabil párkapcsolatod?

Egy nőnek sem fog kelleni egy önbizalomhiányos, 0-24-ben nyafogó mártír.

25/N

2021. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!