Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelem nélkül hogy lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül hogy lehet az ember boldog ? Félek sose lesz párom, se családom.

Figyelt kérdés

Nincs önbizalmam, 0, mert az emberek lerombolták, nem tudok kötödni senkihez. Pedig tudom, hogy az lenne a normális, ha találnék egy szerető párt és lenne boldog családom. Mert így egyedül maradok, mint a templom egere.


Idősödöm, egyre csúnyább leszek, így egyre kevesebb esélyem lesz párt találni. Egyébként huszonéves vagyok.



2021. márc. 26. 11:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
8. vagyok. Mi történt? Legalább kibeszéled magasból, hátha tudok okosságot mondani.
2021. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Kérek két tükörtojást... 😀😀
2021. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Kortársaimtól pl gimnáziumban is azért sok bántást kaptam,sokat csúfoltak engem, apámmal meg kifejezetten rossz volt a viszonyom, állandó veszekedésekkel és mindig kiabált velem, megsértett és olyannyira lerombolta a béka feneke alá az önbizalmamat, hogy nem tudok senkiben se bízni, se kötődni. És félek, hogy ezeket a durva gyerekkori sérüléseket rázudítanám a páromra, ő meg nem tudna ezzel mit kezdeni. Illetve gyereket se tudnék szerintem felnevelni, akaratlanul is rettegnék, nehogy olyan legyek, mint az apám, őt másolnám le valószínű. Illetve túl nagy felelősség lenne a gyerek, de a párkapcsolat is nagy felelősség lenne, de talán 1 fokkal könnyebb, mint a gyerek.
2021. márc. 26. 14:13
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig a 8.vagyok. A múltam hasonló, mint a tiéd, csak nekem anyám sem volt topon. Amit elértem, magamnak köszönhetem, és annak, hogy felismertem, hogy változnom, változtatnom kell, ha nem akarok olyan lenni, azzá válni, mint a "családom". Ez a " Nehogy olyan legyek, mint apám, őt másolnám le" pedig gyenge kifogás, ne haragudj. Már mi a fenéért tennél olyat, amiről tudod, hogy rossz, hiszen a saját bőrödön tapasztaltad?! Nekem azóta van egy kisfiam, már ovis. Sohasem merült fel benne, hogy anyám/apám mintáját felvegyék, 180 fokos ellentéte vagyok a csodás felmenőimnek.
2021. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Amúgy ha már eleve felismerted, hogy elb@szott a szülői mintád, hidd el nekem, hogy nem fogod tovább vinni! Hány éves vagy egyébként?
2021. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
15: Huszonéves.
2021. márc. 26. 14:24
 17/32 A kérdező kommentje:
Szerintem egy jó párkapcsolat alapja a jó családi élet. De mivel az alapok sincsenek meg nálam és a szüleimtől, különösképp apámtól nem kaptam meg a szeretetet, sőt sok utálatot kaptam tőle, így nincs alap, amire a párkapcsolat házát fel tudnám építeni. Ha megpróbálnám, úgyis recsegne-ropogna, majd összedőlne.
2021. márc. 26. 14:26
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Ismét 8.vagyok, legyen a nevem 27/N 😅

Szerintem pedig a kapcsolat alapja a 2 ember, akik működtetik az adott romantikus kapcsolatot. Na, szép megfogalmazás, de érted.

Az alapot pedig magadból adod, nem a szüleidből. Például hiába vannak valakiknek odaadó, gondoskodó, ajnározó szülei, ha a kisfiuk 30 évesen is csak egy nagy csecsemő, aki képtelen felelősséget vállalni/elköteleződni/elindulni az életben egyedül.

2021. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem próbálod, sose tudod meg milyen lenne, biztos nem tennél olyat amitől összedőlne. Na szedd már össze magad.
2021. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Engem apám elhagyott. Anyám meg leépített lelkileg. A családunkban egyik nőnek sincs boldog családi kapcsolata.


Én szembe mentem a családi mintával, és nekem kivételesen boldog párkapcsolatom van. Kiegyensúlyozott a férjem, családcentikus, anyagilag és érzelmileg is számíthatok rá. A legnagyobb depresszióm közben kezdett el velem komolyabban foglalkozni és lelkileg segített kimászni. (ami nem volt könnyű, mert nem könnyítettem meg neki).


Most mégis ott vagyok, hogy 3,5 év alatt közel a 0-ról lett férjem, gyerekem, közös családi fészkünk. Semmi sincs soha előre eldöntve.

2021. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!