Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Adnátok esélyt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adnátok esélyt olyan fiúnak akinek nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
23 vagyok, néhány lánnyal próbáltam eddig ismerkedni de még nem jött össze. Kicsit szégyellem már ennyi idősen. Azok a lányok akiknek volt már normális kapcsolata, az összejönne ilyen fiúval. Engem nem zavarna az ha csak egy barátnőm lenne összesen, tehát azért biztos nem szakítanék senkivel, mert más lányokat is ki akarok "próbálni".
2021. márc. 21. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

Nem. Öreg vagyok én már ehhez a szűzműsorhoz, a felnőttek életét akarom élni a kapcsolataimban. Meg az ilyeneknél kattan be valami fél - 1 éves kapcsolatban, hogy élni akarnak, szóval részemről kösznem.

24N

2021. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
25 alatt igen.
2021. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindegy milyen korú (amennyiben hozzám illő korú).
2021. márc. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
+Amúgy kérdező, itt a gyakorin a válaszok egyáltalán nem reprezentatívak. Kb teljesen mindegy, ki mit mond, a lényeg, hogy a valós életben kikkel találkozol. Ha megtetszel egy lánynak, nem ezzel fog törődni.
2021. márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Kinőttem én már ebből.
2021. márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmi esetre sem.

Akkor sem ha az én korosztályom lenne.

28/N

2021. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos ezek a válaszol tükrözik a nagy általánosságot, persze kivételek mindig vannak.

De minden nő egy erős határozott komoly gondolkodású felnőtt társat keres. Te már fiatal felnőtt vagy , lenni kellene már egy minimális tapasztalatodnad. Mind érzelmi mind szex terén. Ha egyik sincs akkor nem sok esélyed van. A csajok ebbe a korba már átléptek a komoly kapcsolat korszakba, aki meg csak szexet keres az se egy tapasztalatlannal kezd. Persze mindenre van esély , hisz az emberek lottoznak is 1;44 millióhoz eséllyel is...

Egy megoldás van , titkold el a multad és próbáld eljátszani hogy volt kapcsolatod és főleg hogy szexeltél...

2021. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Nekem sem volt még kapcsolatom, így egyrészt megértem a helyzetet, másrészt pedig egyáltalán nem érdekel és nem szempont. Sőt, akár még örülök is neki. Amúgy csomó barátnőm van, aki szintén így gondolkodik, szerintem annyira nem ritka. 22/L
2021. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6%
Csak a személyiség számít.
2021. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!