Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 37 éves férfi vagyok. Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves férfi vagyok. Teljesen normális önálló életem van, rengeteg szabadidővel. Miért nem találok korombeli társat?

Figyelt kérdés
Van egy vallalkozasom ami mellett sok szabadidőm van. Van egy normális életszínvonal amit szeretnék valakivel megosztani. Magas, kék szemű, szőke srác vagyok, környezetemben elő (sajnos mind foglalt)nők szerint helyes is. Mégsem találok korombeli magára igényes normális nőt. Vagy a 22-25ös korosztály talál meg, vagy a 45+ akinek már (tisztelet a kivételnek), elmúltak a nőies szépségei és inkább tekintek rájuk egy anyukám barátnője ként, mint társnak való nőként. Hol és hogyan találják ilyet? Nem zavar ha van gyerek, vagy épp elvált. Csak érett, életvidám, önálló, célokkal rendelkező legyen, aki szeret élni. Egyszerűen nem értem hol rontom el. Vagy hol keressem a nagy Ő-t?
2021. márc. 21. 16:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
És mi lett belőled? Agysebész?
2021. márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként ilyenkor kell a húszasoknál maradni. Ha tényleg akkora faszagyerek vagy, mint amilyennek mondod magad, akkor a kis huszonéves csitriket nem lesz gond felszedni.
2021. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
59%

"Igényes vagyok magamra. Edzek, sportolok."


Ez alap.

2021. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!