Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 37 éves férfi vagyok. Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves férfi vagyok. Teljesen normális önálló életem van, rengeteg szabadidővel. Miért nem találok korombeli társat?

Figyelt kérdés
Van egy vallalkozasom ami mellett sok szabadidőm van. Van egy normális életszínvonal amit szeretnék valakivel megosztani. Magas, kék szemű, szőke srác vagyok, környezetemben elő (sajnos mind foglalt)nők szerint helyes is. Mégsem találok korombeli magára igényes normális nőt. Vagy a 22-25ös korosztály talál meg, vagy a 45+ akinek már (tisztelet a kivételnek), elmúltak a nőies szépségei és inkább tekintek rájuk egy anyukám barátnője ként, mint társnak való nőként. Hol és hogyan találják ilyet? Nem zavar ha van gyerek, vagy épp elvált. Csak érett, életvidám, önálló, célokkal rendelkező legyen, aki szeret élni. Egyszerűen nem értem hol rontom el. Vagy hol keressem a nagy Ő-t?
2021. márc. 21. 16:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%

#7

Nem ritka egy kapcsolatban a kb 10 év korkulonbseg. Miért is ne működhetne, ha azonos életszakaszban vannak és egyezik a jövőképük is?

2021. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
9%
Babázunk ezerrel...
2021. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
35 éves vagyok és hasonló cipőben járok mint te. Sokszor mondják hogy adjam föl mert már túl idős vagyok családot alapítani,barátok családtagok bíztatnak de a valóság egészen mást mutat,nem akarlak elkeseríteni és én sem adom fel de kezdem megérteni és szoktatni magam a gondolathoz hogy soha nem fogok egy olyan nőt találni aki korombeli és meg tudok neki nyílni őszintén,és szívesen szülne gyereket 30 éves kor fölött, valószínű csak másodhegedűs lehetek már csak vagy esetleg pótapuka akit megtűrnek de nem szeretnek. Valljuk be őszintén,huszonévesen nem sikerült,miért sikerülne 10 évvel később.Próbálom úgy alakítani az életem hogy egyedül létre fölkészítem magam,elkönyveltem hogy maximum biztos hátteret tudok biztosítani a testvéremnek rokonoknak semmi több.Ez van.
2021. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
37 évesen már baromira nem vagy srác.
2021. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 43 éves lesz és bombaalakú és szép, bomblanak utána a fiatalabbak is,de nem talál magának senki komolyan aki igazi társ lehetne,ezért inkább egyedül van.
2021. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Mint írtam is, tisztelet a kivételnek. Én 37 évesen odafigyelek hogyan nézek ki. Igényes vagyok magamra. Edzek, sportolok. Vannak nagyon jól kinéző nők akik elmúltak 45-50, de sajnos a változó kor megviseli őket és utánna sajnos nagyon meglátszik rajtuk a kor. Ezzel nincs baj, ez az élet rendje. De ha ők nem tetszenek akkor nem tetszenek és kész. Egy 43 éves nő nagyon is jó ha oda figyel magára.
2021. márc. 21. 19:28
 17/23 anonim ***** válasza:
73%
Mit csináltál az elmúlt 15 évben? Inkább így tedd fel a kérdést.
2021. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy a 22-25ös korosztály talál meg, vagy a 45+"


Ja, mert a te korosztályod már-még házas.

2021. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
18as, igen javarészt. Én addig karriert építettem. Lehet rosszul tettem, de akkor ezt láttam jónak. Se hitelem, se nem szorulók rá senki segítségére, és időm mint a tenger. Ez van. Akkor azt fontosabbnak tartottam.
2021. márc. 21. 22:37
 20/23 A kérdező kommentje:

17es.

Karriert építettem. Dolgoztam. Bejártam a világot.

2021. márc. 21. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!