Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is küzd-e magánnyal és ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is küzd-e magánnyal és ki tudott-e jönni belőle?

Figyelt kérdés

17 évesen volt először barátnőm, aki megcsalt az exével. Az ex egy nagypofájú suttyó volt, ami abban a korban vonzó, főleg velem szemben, aki csendesebb és visszafogottabb vagyok, meg introverált. Később, egyetem elején volt pár próbálkozásom, de amint megtudtam, hogy a lány nem zárta le 100%-ig az exével a dolgot, köszöntem szépen és lezártam az ismerkedést végleg - engem még egyszer nem fognak átejteni - leglábbis akkoriban ezt mondogattam magamnak.


Ezen a berögződésen már nagyjából túl is vagyok. Viszont . a gond az, hogy itt vagyok, egyetem végén, 23 évesen, és... igazából életemben nem volt még normális kapcsolatom. Nem megy az ismerkedés, valahogy nem megfelelően viselkedem (leginkább sehogy). Férfipélda nélkül nőttem fel, igazából fogalmam nincs, mit jelent macsónak, férfiasnak lenni, mit jelent meghódítani egy nőt, flörtölni, stb.


A humorommal nincs gond, most vagyok új munkahelyen és a kollégákkal tökre el tudok poénkodni naphosszat. Megvan a magamhoz való eszem, bár vannak nálam okosabbak, meg kevésbé okosabbak (ha szabad igy fogalmaznom, nem nagyképűség akart lenni, csak tényleg így tudtam legjobban kifejezni)


Szóval, más is van/olt-e így? Akár férfi, akár nő? Mi az oka, hogy suta vagyok az ismerkedéshez, de ami még inkább érdekelne, tudok-e ezen változtatni és hogyan?


Nem valami csajozógép akarok lenni, csak egy normális barátnőt szeretnék az életembe. Csak a szokésos, közös programok, közös projektek, esetleg összeköltözni albérletbe, nyaralások, fesztiválozások, meg ilyenek.



2021. márc. 13. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Pasi vagyok, és engem is megcsaltak. Rohadt egy érzés, az biztos. Emiatt egy ideig én sem akartam ismerkedni, de aztán nyitottam, szóval nem sokáig tartott a cölibátus nálam. Ne félj a kudarcoktól, mert az megbénít. Ismerkedj többfelé, neten, és ismerősökön keresztül, azért biztos vannak szinglik, akiket ők ismernek. Én is mostanában kezdtem kérdezgetni pár barátomat, tudnak-e egyedülálló nőt, és egy ideig nem volt, aztán elkezdtek potyogtatni neveket. A legszimpibbekkel már fel is vettem a kapcsolatot.


Lényeg, hogy minél többet próbálkozol, annál természetesebb lesz a "csajozás", nem leszel attól gép. A kudarcokat, bakikat nem kell komolyan venni, tovább kell próbálkozni. Lesz olyan nő, aki értékel téged, és hűséges is lesz. Nekem sosem jött úgy kapcsolat, hogy nem tettem érte konkrét lépéseket, nem hullott az ölembe semmi. Sok sikert!

2021. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
javít: "elkezdték potyogtatni neveket"
2021. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"elkezdték potyogtatni a neveket", na, már nem tudok írni:)
2021. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
#3: Berúgtál. 😆 By the way minden szavaddal egyetértek, ajánlom a kérdező figyelmébe.
2021. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha őszinte akarok lenni, én is ezt gondoltam és hittem. Én is ezt szerettem volna mindig is, egy normális barátnőt...

Nem jött össze, pontosan azok miatt, mint amit írtál is. A nőknek nem ez kell... a nőknek beképzelt,bunkó, kigyúrt kihaénnem férfiak kellenek.

Nem olyan típusok, aki visszafogott, értelmes stb.

Sajnos ilyen a mai világ, kegyetlen és nem kegyelmez senkinek...

Nem lehúzni akarlak ezzel, ha van erőd hozzá, próbálkozz továbbra is hátha összejön legalább neked ez.

Én nagyon sokat küzdöttem ezért, eljártam nagyon sok helyre, sok ismerőssel, sok helyre meghívtak, nagyon aktív életet éltem ilyen szempontból sok évig, főleg egyetem idején. Egy nő sem jött össze, hiába tettem bármit, akikkel jóba voltam csajok, ők is csak a legjóképűbb sráchoz vonzódtak, pedig semmi extra nem volt benne azon kívül. Csak azért tudom, mert ismertem a srácot, nem volt rossz arc persze, de ő nem is akart semmi komolyat egyetlen nőtől sem, ki is mondta.

De ez a nőknek nem számított, simán hajtottak is rá nagyon sokan.

Ezek mellett mi meg ott voltunk srácok, és ezt hallgattuk,hogy xy milyen jóképű, ezt néztük, hogy hozzá odamentek konkrétan a nők, és kezdeményeztek nála.

Velünk meg nem is foglalkoztak, mert nem születtünk jóképűnek. Ilyen az élet.

29/F

2021. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sokan vannak ebben a helyzetben, (igen én magam is),főleg ahogy írtad suli után, csak a net marad de ott is annyi férfi jut egy nőre hogy nehéz érvényesülni, meg ha aránylag jól nézel ki akkor is, van miből válogatniuk a nőknek, élőbe meg szinte utcán ismerkedni számomra felejtős.én se tudom a megoldást úgy igazából, nagyon szerencse is kell hozzá.
2021. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4-es: nem rúgtam be, csak a délutáni szunyálás után kómásan írtam:) Bár most jó lenne egy buliban bepiálni, az is igaz:)


De kösz, hogy egyetértesz, nekem ezek a tapasztalataim. 1-es voltam.

2021. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
#5-ös! én is annyi idős férfi vagyok mint te.Sajnos így van huszonévesen.A nők ekkor vannak legjobb formában, De utána már csak kiélt muffok lesznek, egyre kevésbé lesznek népszerűek.Férfiként később is lehet esélyed párt találni, mert mi még 30 felett sem öregszünk olyan látványosan, egy nőnél már 25 felett látszik a kor.
2021. márc. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

Jo...


Egyedul vagy a vilagon? Egyedul elsz az erdo szelen? Nincsenek szuleid? Mert az a magany.


Te es meg sokunk, max egyedul vagyunk. Bocsi, de nem kell szenvedni, meg magadra huzni eros szavakat, mint a magany.


Siman tudsz kapcsolatokat teremteni, mert vannak emberek es nem egyedul vagy a vilagon.

2021. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem eddig sosem volt párom. Valószínűleg nem is lesz.


Egyszerűen nincs szexuális vonzerőm.


20F

2021. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!