Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan birkozzak meg az örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan birkozzak meg az örök magánnyal?

Figyelt kérdés
Nem tartom magamat alkalmasnak egy párkapcsolatra. Se külsőleg se belsőleg nem tudnám azt nyujtani a páromnak amit megérdemelne. Biztosan sokszor leszek még szerelmes, de nem akarom önzésből magamhoz kötni, mert tudom, hogy más nővel milyen boldog lehet majd. Hogyan lehet megbirkozni ezzel?
2018. ápr. 15. 21:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha rájössz, hogy nem a párkapcsolat a boldogság kulcsa. :) Az ember tud egyedül is boldog lenni, sőt külön-külön boldog emberek találkozásával lesznek az egészséges kapcsolatok.
2018. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
6%
Álljál kamionosnak vagy csinálj egy vállalkozást éjjel nappal azt èpìtsd,jár kocsmázni alkohol testvérekkel bandázz van sok lehetőség.
2018. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Sehogy, fogadd el, ez jutott. Captain Morgan, a Bourbon-család és Jonny Walker kísér majd utadon.


Akik meg bekiabálnak az oldalvonalról, azok általában vagy valakivel vannak (fentről mindig könnyű leszólni valami közhelyes baromságot), vagy milliomosok/drogosok. Úgy meg könnyű vidámkodni.

2018. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

"Biztosan sokszor leszek még szerelmes..."


És ez azt jelenti, hogyha bekövetkezne, minden erőddel el akarod majd fojtani ilyen mondvacsinált okok miatt? Ha szerelembe esel, nem fogsz majd ilyeneken agyalni, mert a párkapcsolat felemel és ezáltal célokat ad, személyiséget formál. Feltéve, hogy olyan párt találsz, aki támogat, szeret és tisztel.

2018. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Ez csak a te hozzáállásodon múlik, ha így állsz hozzá, akkor tényleg alkalmatlan vagy. Viszont lehet, hogy találnál egy hozzád hasonló lányt, akivel kiegészítenétek egymást. :)
2018. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
#5 Nő a kérdező :D
2018. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Még az írásom alapján se vagyok nőies. :,D

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2018. ápr. 15. 21:47
 8/22 anonim ***** válasza:

#4


Ehhez tudod mekkora szerencse kell? Nagyon sokaknak nem lesz ilyen szerencséje sosem.

2018. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Miért érzed magad alkalmatlannak egy kapcsolatra?
2018. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

Elnézést kedves kérdező, nem tudom, miért gondoltam, hogy férfi vagy. :D

De teljesen mindegy, mert a mondanivalóm úgyis ugyanaz, vagyis simán találhatsz egy hozzád hasonló srácot. Változtass a hozzáállásodon, mert szerintem csak az nem alkalmas egy párkapcsolatra, aki nem akar az lenni és jól megvan egyedül, viszont azokat az embereket nem is zavarja a magány. Viszont téged igen és nem kell megbirkóznod a magánnyal, ha nem akarsz.

2018. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!