Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan birkozzak meg az örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan birkozzak meg az örök magánnyal?

Figyelt kérdés
Nem tartom magamat alkalmasnak egy párkapcsolatra. Se külsőleg se belsőleg nem tudnám azt nyujtani a páromnak amit megérdemelne. Biztosan sokszor leszek még szerelmes, de nem akarom önzésből magamhoz kötni, mert tudom, hogy más nővel milyen boldog lehet majd. Hogyan lehet megbirkozni ezzel?
2018. ápr. 15. 21:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

#10



Arany középút esetleg?

2018. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Külső: ronda vagyok. Belső: meglehetősen önző vagyok, nehezen kezelem az embereket, antiszociális vagyok.
2018. ápr. 15. 21:58
 13/22 anonim ***** válasza:
94%
Akarsz te egyáltalán kapcsolatot, vagy csak a kifogásokat keresed, hogy miért vagy rá alkalmatlan?
2018. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%
Senki sem tökéletes, mindenkinek megvannak a maga hibái és ezt el kell fogadni. Csak az alkalmatlan párkapcsolatra, aki alkalmatlan akar lenni, ezt az utat választja.
2018. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Na emberek, semmi kettős mérce, de itt van egy kívül-belül ronda nő, és az összes férfi normálisan segít neki.

Ez egy csak kívül ronda férfi kérdése alatt nem történt volna meg a nők részéről, sőt, még nőgyűlölőnek lenne bélyegzve.

2018. ápr. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Fejleszd magad, főleg az önértékekésedet.
2018. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok ja hogy nő vagy:)) szerezz macskákat...macskás nő még lehetsz.

Komolyan ha egy nő pasit akar fog is magának rengeteg egyedülálló pasi van. Sokkal több mint nő.

De azért a magánynak is vannak előnyei nincs féltékenykedés, megcsalatás, nem kell alkalmazkodnod, nincs szemét anyós ,após ,rokonság. Agresszìv alkoholista pasi. Nem kényszerítenek az ágyban olyanra amit nem szeretnél. Azt tehetsz amit szeretnél büntetlenűl.

2018. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Menj szakemberhez.
2018. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A barátság extrákkal kapcsolat megoldaná a problémád.
2018. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem gimiben volt ilyen érzéseim mikor alacsony volt az önértékelésem nulla önbizalom .Tetszettem az egyik osztálytársamnak de mivel làtta rajtam azt az életvidàm pofàt így lemondott rólam és nem próbàlkotzott többé .Helyettem életvidám szép csajt vàlasztott .Jobban éreztem magam ettől?Nem !Utána megfogadtam hogy adok magamra és nyitottabb leszek màsok felé .
2018. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!