Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem kellek senkinek egy red...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem kellek senkinek egy red flag?

Figyelt kérdés

Egyre több lánytól hallom azt, hogy nem kellenek senkinek. Nem próbálkozik náluk senki sem élőben, sem neten. Egyesek még azt is mondják, hogy tinderen sem.

Mindezt úgy, hogy tudom, hogy hazudnak. Olyan lányokról van szó, akik külsőre teljesen rendben vannak és többen mesélték is, hogy jelölték őket. Sőt, olyan is van köztük, akikkel egy társaságban lógtunk, amikor bepróbálkoztak náluk vagy akár meséltek is a randijukról, ahol ők koptatták le a srácokat.

Ha azt hallom egy sráctól, hogy nem kell senkinek, akkor ezt nem látom. Ott tényleg az van, hogy a srác próbálkozik, de nem jön össze. Nagyon ritkán előfordul, hogy esetleg túl magasra rakják a lécet.


Szóval, ha egy lány előadja egyből ismerkedésnél, hogy nem kell senkinek, akkor lapozzak, mert úgysem akar kapcsolatot? Mi ennek a hazugságnak az oka? Önsajnáltatás?



2021. márc. 13. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Egyszerűen túl magasak az elvárásaik, várják a herceget a fehér lovon. Az se érdekli őket, hogy majd pár hónap múlva dobja őket, egy ugyanilyen lökött tyúkért 🤷‍♂️
2021. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Pontosan. A "nem kellek senkinek" = a "nekem nem felel meg senki"


Nekem is vannak ilyen ismerőseim. Ha írok válaszol, napi 6-8 órát is tudunk messengeren dumálni annyira egy húron pendülünk. Amikor élőben elhívom randizni, közli, hogy "csak barátként tekint rám". hozzátenném, hogy 4 éve nincs kapcsolata, kétlem, hogy 4 év alatt én voltam az egyetlen, aki randira hívta.

2021. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Valószínűleg arra gondolnak, hogy senki olyannak nem kellenek, akivel érdemes lenne kezdeniük.

Mondjuk azt kellene akkor mondani, hogy nincs megfelelő jelölt.

De szerintem olyan is van, aki reflexből rávágja, hogy senkinek, aztán eszébe jut, hogy xy is próbàlkozott, csak nem felelt meg.

Régen én is mondtam ilyet, de nem hazugságból, csak azt nem számoltam bele, aki nem érdekelt.

Ez szerintem nem szándékos ferdítés, egyszerűen az ember azt veszi számba, aki labdàba is rúg nàla.

2021. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
#3 vagyok, hogy a kérdésre is válaszoljak:szerintem nincs benne semmi redflag.
2021. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

"Senki olyannak nem kellenek, akivel érdemes lenne kezdeniük."

Csak az nem mindegy, hogy egy férfinak mennyit kell nyújtania azért, hogy férfi számba vegyék, és egy nőnek mit kell azért, hogy nőnek.

2021. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

"Egyesek még azt is mondják, hogy tinderen sem"


Szerintem nem létezik olyan nő, akivel tinderen nem akar senki se ismerkedni.

2021. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

#6 ezt mondjuk pont cáfolnám.

Jó pár nő ismerősömtől hallottam, hogy senki nem írt rá a matchek közül, és ezt èn is tapasztaltam évekig.

Nyilvàn nem abból kell kiindulni, hogy mindenkit jobbra húzunk, mert abból biztos lenne, aki írna, de pont ez a jó a Tinderben, hogy nem írhat minden jöttment, csak akit jobbra húztunk.

2021. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
7: "A matchek közül" jaah :D Csak vázolom férfiként ez hogyan néz ki: 4 év, minden nap végiglapozgatva a profilokat, 4-5 match, mindnek írtam, egyetlen egy válaszolt, de ő is a "Mi a kedvenc színed? -Hogy érteeed?" Szinten volt. Gondolom ennél egyetlen nap is tartalmasabb egy nőnél, több matchet kap, mint más évek alatt. Ennyi a különbség.
2021. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

És nem tök mindegy, ki hány matchet kap?

Most írtam le, hogy soha senki nem írt. Nagyon ritkán fordult elő. Ott is sokszor csak szexet akart.

2021. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Ez egy befejezetlen mondat. Nem kellek senkinek, aki..

És a pontok után egyénileg egészitik ki az elvárásaikkal. Aztán persze ha meg is jelenne az "ideális", bekapcsol a nem vagyok elég jó és voltnincs, aztis lerázzák. A bizonytalanságukkal ölnek meg minden lehetőséget maguk körül. Ilyennel soha nem érdemes kezdeni.

2021. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!