Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szép, de azt szokták mondani, hogy elég, ha egy nő ápolt és barátságos, és máris van esélye az ismerkedésre.


Se igénytelen, se megközelíthetetlen és magának való nem vagyok, mégsem tetszem senkinek. Szoktam én is jelzéseket adni, ha szimpatikusnak találok valakit, de a férfiak mintha teljes mértékben ignorálnának. Amikor a barátnőimmel jártunk el szórakozni (még a COVID előtt), akkor is általában én voltam az egyetlen, akivel senki nem akart megismerkedni, beszélgetni. Nekem még munkások se szóltak be az utcán soha, pedig már komolyan úgy érzem, hogy az is dobna az önbizalmamon.


2021. febr. 22. 20:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki az a nagyon h*lye, aki azt állítja, hogy elég, ha egy nő ápolt és barátságos? És miért is hinné el ezt bárki, aki csak egy kicsit is képes reálisan nézni a férfi-nő kapcsolatokat? Nem, egy nő számára nincs nagyobb hátrány annál, ha nem szép. Az teljesen ellehetetleníti. Ne csodálkozz tehát, hiába vagy akármilyen ... (tetszőleges pozitívumok behelyettesítendők), ha szép nem, akkor megette a fene az egészet. Ilyen egyszerű, ezért nem kellesz. (Pont, mint én.)
2021. febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondják, azért nem, mert flegmának meg nem kedvesnek tűnök és ezért inkább nem nyitnak felém. Lol, egy légynek sem tudnék ártani, de gondolom csak szánalomból mondják, hogy annyira ne érezzem magam szarul, mintha konkrétan a szemembe mondanák, hogy bocs ronda vagy.
2021. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Nincs önbizalmad.2019-ben beszéltem itt egy lánnyal,ugyanezt mondta,privátban küldött egy képet.Nagyon helyes lány volt,csak sztk-s szemüveget hordott,és kiült az arcára a feszültség.(Ti. olyan képet vágott,mintha legszívesebben felrúgna valakit.)

A rosseb fog olyan nővel kezdeni,akinek már a testtartásából is az jön le,hogy "Menj a francba!"Elhiszem,hogy nem ezt akarod kommunikálni,de a testbeszéd sokat számít.

2021. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves nem kedves 2#-es!

Férfiként szólok nem árt tudnod hogy nem, nem szánalomból mondják, a kedvesség tényleg kulcsfaktor a vonzóság terén. Kedvesen, mosolygósan a csúnya nő is bájos tud lenni ami kompenzálja a csúnyaságot valamelyst. Viszont azt nem állítom hogy kedvességgel önmagában nyerő vagy, de nagyon fontos, különösen ha csúnya lenne az illető lány. Persze ebben az esetben nagyobb az esélye a nő kihasználásának is, mert az ilyen csúnya bájos és odaadó lányokat szeretik kihasználni a férfiak, de közel sem esélytelen már az illető a társkeresésben.

2021. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Már megint hangsúlyozom: nincs csúnya ember, csak elhízott és magára igénytelen. Ha próbálod a maximumot kihozni a kinézetedből és nyitottnak lenni a másik nem felé, olyan nincs hogy valaki nem kell senkinek!
2021. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

5# mármint nőként nincs olyan

Férfiként sajnos egész más, sokan igényesek önmagukra és nyitottak, és mégsem kellenek senkinek

Nőknél igaz lehet amit írsz

2021. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez képest kicsit lejjebb görgettek, van egy szavazást is tartalmazó kérdés, vezető "nem kellési" ok a csúnya arc, és a kérdés nőkről szólt!
2021. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7-es,nem volt konkretizálva,hogy mi számít csúnyának.Persze,hogy vezető ok,ki akarna olyan párt,aki AZ Ő SZÁMÁRA nem vonzó?
2021. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Valakinek szenvedni is kell.
2021. febr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
#7! Az az én kérdésem, és pont azért tettem fel én is, hogy kinyomozzam, vajon miért nem kellek senkinek. Én bevallom, nagyon válogatós vagyok, szóval nekem se nagyon kell senki, szeretek is egyedül lenni. De valahogy azt vettem észre, nincs is rám kereslet. Az van, hogy van egy csomó barátom, általában jól kijövök az emberekkel. Haverilag sok férfi keresi a társaságom, meg szexre is sokan próbálkoznak, utcán is néha megszólítgatnak idegenek, hogy szeretnének megismerni. De valahogy senki nem látja bennem a potenciális TÁRSAT.🤷 Ha olyan rettenetes természetem lenne, akkor gondolom, nem is barátkoznának. Ha visszataszítóan undorító, akkor meg miért akarnak szexelni? Egyszerűen nem tudom mi lehet a baj.(A felméréssel egyelőre nem kerültem közelebb😂)
2021. febr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!